Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tim Draper: Kripto para piyasasına Trilyonlarca dolar akacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tim Draper: Kripto para piyasasına Trilyonlarca dolar akacak!
Tim Draper: Kripto para piyasasına Trilyonlarca dolar akacak!

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasasına trilyonlarca dolar akacak açıklamasında bulunan Tim Draper yine herkesi şaşkına çevirdi. Yaptığı bu açıklamayla kripto para dünyasında bomba etkisi yarattı.

Kripto para piyasasına Trilyonlarca dolar geliyor!!!Son dönemde Bitcoin ve sanal paralar teşviklerinin önemli bir bölümünü kaybetmiş olsalar da, Tim Draper kısa bir süre içersinde kitlelerin kripto paraya tekrar rağbet edeceğine inanıyor. Risk sermayesi yatırımcısı, küresel para rağbetinin % 66’sı eninde sonunda kripto paraya yöneleceğini söyledi. Böylece kripto para piyasasına trilyonlarca dolar akmış olacak.

Draper, kripto para dünyasının “Boğa” sı…Tim Draper, Las Vegas’taki World Crypto Con Konferansı’ında dijital para ve kripto vizyonu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ona göre, önümüzdeki dönemde Bitcoin pazara liderlik edecek. Sonrasında ise bireylere kripto para birimleriyle ihtiyaç duydukları her şeyi etkin bir şekilde yapmalarına yardımcı olacak.

Kripto para için ayrıca:Kripto piyasaları düşerken “onlar” hala kazanıyor!Son zamanlarda kripto para birimlerinin piyasa değeri 122 milyar dolar civarında. Bu arada, fiat hacmi 86 trilyon dolar; Bitcoin dolar bazında 4,306 $, ETH $ 118, EOS $ 2.99, XRP 0.37 ve Litecoin $ 33,90 seviyelerinde işlem görmekte.

Tim Draper tarafından ifade edildiği gibi, kripto paralar kendileri ile çalışmak ya daha ucuzsa ve daha pürüzsüz bir şekilde iş görüyorsa? Bu teorinin ışığında Draper, fiat müşterilerinin kritik bir seviyenin sonunda muhakkak kripto mecrasına geri döneceğine inanıyor.

Her ne kadar pazardaki hakim kripto para Bitcoin olsa da, geri dönüşün artık çok maliyetli olduğunu ve bunun pahalıya mal olacağını söyleyenler tarafından eleştiri konusu yapılmaktadır. Şu andan itibaren, mühendisler son aşama olarak Lightning Network’ü halletmek için çalışıyorlar. LN, ağın daha az tıkanmasına yardımcı olmak suretiyle, Bitcoin’in uygulamasının güncellemesine yardımcı olmakta.

Bu noktada, Draper Bitcoinin tamamında ve yatırımla ilgili olan her aşamasında, Bitcoin’in bir yedek rezerv yeteneğine sahip olması gerektiğini ifade ediyor.

“Uzun vadede, Bitcoin’de yedek rezerv kapasitesini yükseltmeye ihtiyaç var. Hepsini Bitcoin’nin çeşitli kuruluşlarının bir kümesine yatırın ve onların işçilerini ve sağlayıcılarını Bitcoin’e ödeme yapmalarını sağlayın.”

Drapper, bir kere şunu açıklığa kavuşturalım;

“Artık bundan sonra defter tutma masrafı yok, sonuç olarak yapılan bu.”

Tim, 2022’ye gelindiğinde, Bitcoin’in 250.000 dolar civarlarında olabileceğine inanıyor. Ancak buna rağmen, hala bu rakamın fersah fersah çok uzağındayız!

Bitcoin için ayrıca: Bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu Bakkt ve Fidelity başlatacak!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tim Draper: Kripto para piyasasına Trilyonlarca dolar akacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin fiyatları 2 haftanın en düşük seviyesinden toparlandı Bir Bitcoin cüzdanına hacker saldırısı: Milyonlarca Ripple çalındı! ABD’li Kongre Üyesi: Kripto Paralar Döviz Gibi Değerlendirilebilir Hamas, Bitcoin ile Bağışların Takip Edilememesi İçin Farklı Adresler Kullanıyor Sıcak Gelişme: FED Faiz İndirdi! Bitcoin ve Dolar/TL’de Son Durum PayPal, Visa, Mastercard ve Uber Facebook’un Kripto Parasına Yatırım Yaptı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır