Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

John McAfee’nin Tutmayan Tahminleri ”Doğru Söylüyor” Diyenleri Üzdü

Ana Sayfa » GÜNCEL » John McAfee’nin Tutmayan Tahminleri ”Doğru Söylüyor” Diyenleri Üzdü
John McAfee’nin Tutmayan Tahminleri ”Doğru Söylüyor” Diyenleri Üzdü


John McAfee, kripto paraların geleceği hakkında ortaya atmış olduğu binlerce dolarlık tahminleri ve SEC hakkında olumsuz, kötü ve hakaret seviyesindeki yorumları ile piyasada kendisine güvenen ve kendi tahminlerine yakın tahminlere güvenen kişilerin güvenini kaybetmiş ancak ilgisini kazanmıştı. Gel zaman, git zaman derken 2018 yılı sonu geldi ve binlerce dolarlık yıl sonu tahminlerini ortaya atan John McAfee’nin tahminlerinin hiçbiri tutmadı. SEC tarafından kendisine silahlı bir suikast düzenlendiğini iddia etti ve yıl içerisinde sadece Amerikan kurumlarını kötülemek için zaman geçiren bu isim, tahminleri tutmayınca ise yatırımcılardan ve milyonlarca dolar kaybettirdiği, yanılttığı isimlerden özür dilememesi dolayısı ile Twitter’da çok büyük tepki gördü.

Bitcoin alanlar kendisine güvenmişti
John McAfee, yıl sonunda Bitcoin’in yükselecek olduğunu ve ciddi rakamları tekrar görecek ve rekor üzerine rekor kıracak olduğunu iddia eden bir isimdi. Bu yönü ile iddiaları tutmayan bu ismin, bundan sonraki süreçte ise sosyal medya hesabındaki yorumlara bakılırsa pek güveneni kalmış gibi görünmüyor. McAfee ise kendisine güvenilmesini isteyen bir isim olarak henüz sessizliğini koruyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

John McAfee’nin Tutmayan Tahminleri ”Doğru Söylüyor” Diyenleri Üzdü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum’daki Constantinople Forku 10 Gün Sonra Geliyor Kripto balinaları ne yapmak istiyor? Bu sefer 380 milyon dolarlık Litecoin (LTC) başka bir adrese taşındı ABD’nin lider Bitcoin borsası Coinbase, devasa kârını açıkladı! ABD, Blockchain ile Seyahat Güvenliğini Arttırmayı Amaçlıyor Deneyimli borsacıdan Ripple’a fiyat manipülasyonu suçlaması Brian Kelly Kurumsal Bitcoin ve Kripto Para Yatırımcılar İçin 2019’u İşaret Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır