Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 2017 Eylül-Aralık pozisyonunda yüzde 440’lık artış bu fiyatlarda başladı !

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 2017 Eylül-Aralık pozisyonunda yüzde 440’lık artış bu fiyatlarda başladı !
Bitcoin 2017 Eylül-Aralık pozisyonunda yüzde 440’lık artış bu fiyatlarda başladı !


Bitcoin 2017 tarihinde Eylül ayından Aralık ayına kadar meydana gelen grafik incelendiğinde iyi bir boğa koşusundan sonra yüzde 440’lık bir fiyat artışı yaşadığı görülmekte. Bakalım bu sene de Bitcoin aynı performansı sergilemiş olacak mı?

Bitcoin 2017: Deja Vu

  • Haftalık bazda şamdanda gözüken enteresanlık muhtemel bir tersine dönüş potansiyeline işaret etmekte.
  • Eylül 2017, Aralık ayına kadar devam eden büyük boğa koşusunun emaresi olan, 2017 Eylül’ün 18’indeki gibibenzer bir şamdan gerçekleştirdi.

Daha fazlası için bakınız: Tim Draper: Kripto para piyasasına Trilyonlarca dolar akacak!Bitcoin, öğleden sonraki seanslarda iyi bir dayağı atlattıktan sonra Cuma günkü işlemlerin ikinci aşamasında % 6 civarlarında bir düşüş yaşadı. 4000 $’lık hedefin göstergeleri bir noktada ağır tehdit altındaydı, ancak alıcılar bu seviyeyi korumayı başardılar.

Daha fazlası için bakınız: Bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu Bakkt ve Fidelity başlatacak!Haftalık grafik görünümünden baktığımızda, şu andaki şamdan bir ters doji teşkil ediyor. Bu durumda, piyasalar önümüzdeki hafta iyi bir boğa koşusu bekleyebilir. Nihayetinde üst fiyatlara doğru geri dönüş hızlı olabilir.

Haftalık seyre bakıldığında 7000 dolarlık büyüklüğe ulaşma yolunda pek bir direnç gözükmüyor. 18 Eylül haftasında, haftalık şamdan şu anki seviyelerin etrafında bir doji üretmiş olması dikkate değer. Takip eden hafta, Eylül’den Aralık ayına kadar görülen büyük boğa koşusunun başlangıcı.


Daha fazlası için bakınız: Kripto piyasaları düşerken “onlar” hala kazanıyor!

Daha fazlası için bakınız: Kripto piyasaları düşerken “onlar” hala kazanıyor!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 2017 Eylül-Aralık pozisyonunda yüzde 440’lık artış bu fiyatlarda başladı ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

‘Bitcoin fiyatında patlama olabilir’ dedi, bu 4 nedeni gösterdi ABD’nin Bitcoin Atağı Lamborghini’sini Satıp Daha Fazla Bitcoin Satın Alacak! Yatırım Uygulaması Investr, Kendi Kripto Para Endeksini Piyasaya Sürdü! Başarılı analistten korkunç tahmin: ”Bitcoin fiyatı 2.000 dolara düşebilir.	“ Antonopoulos: Quadriga CX Olayı, Borsaların Güvenilmez Olduğunun Kanıtı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır