Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Dünyasının 2019 ve Ötesi için Yol Haritası Ne Olacak?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Dünyasının 2019 ve Ötesi için Yol Haritası Ne Olacak?
Kripto Para Dünyasının 2019 ve Ötesi için Yol Haritası Ne Olacak?

© Reuters.  Kripto Para Dünyasının 2019 ve Ötesi için Yol Haritası Ne Olacak?© Reuters. Kripto Para Dünyasının 2019 ve Ötesi için Yol Haritası Ne Olacak?

Kripto para birimleri için gelecek belirsiz. Geleceğin kripto için ne getireceğini asla tamamen bilemesek de en azından kripto endüstrisinin 5 yıl içinde ve onlarca yıl içinde bir yıl içinde nerede duracağını tahmin edebiliriz. Hackernoon kısa bir süre önce, “Kripto para dünyasındaki bir sonraki büyük olay nedir?” Sorusunu soran bir makale yayınladı. Cevabımızın bu makalede olduğunu söyleyebiliriz.

Tam ingilizce makaleyi buradan görebilirsiniz.

Bu makale, 2009 – 2013 yılları arasında madencilik, 2010’daki satın alma ve holding dönemi, 2011’de Altcoinlerin ve en yakın zamanda 2017’de, ICO döneminin başlayıp kısa bir süre sonra sona ermesi kripto para birimi için bazı önemli dönemleri işaret ediyor.

Hackernoon’a göre;

“ Kripto para dünyasının sıradaki altın madeni ne olacak? Kripto para birimi endüstrisi hala çok genç ve bu nedenle yüksek kar olasılığı hala var. İsterseniz hala trene binebilir, Bitcoin veya diğer önemli kripto paraları elinizde tutarak, paranızı birkaç yıl içinde hala katlayabilirsiniz. ”

Büyük kâr gerçekten gelecek mi?

Çok emin değiliz. Tabii ki önümüzdeki birkaç yıl içinde kripto para birimleri birer altın madeni olacak ve uzun bir süredir yüksek bir değer elde edeceğimizi göreceğiz. Büyük olan resim ise bundan çok daha büyük. 2019 ve ötesinin kriptoyu benimseme dönemi olacağını düşünüyoruz. İlk olarak, blockchain teknolojilerinin benimsenmesi gerçekleşecek. Bu, bir altın madeni açacak kurumsal yatırıma ilham verecek, değerler yükselecek ve bir yıl kadar, kripto para birimleri çok değer kazanacak. Bununla birlikte, bu bir yenilik olabilir ve benimsemenin benimsenmesi için, değerlerin stabil kalabilmesi ve daha az volatileli hale gelmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle kurumsal yatırımlar gerçekleştikten sonra, büyük kriptopara birimleri “daha ​​normal” olmak için bir denge bulacaklardır.

Bu, kriptoların ölü bir yatırım olacağı anlamına gelmiyor zira kabul edilebilir para birimlerinin artık iyi yatırımlar olmadığına inanıyoruz, çünkü kripto paraların değeri gittikçe istikrar kazanacak. Bununla birlikte, bu durum yatırımcıları altcoinler için yeni pazarlara çekebilir ve piyasaları ikiye böler. Benimsenen ana akım kriptolar ve gelecekteki yatırımlar belki de tüm döngüyü tekrar tekrar devam ettirebilir.

Kripto Para Dünyasının 2019 ve Ötesi için Yol Haritası Ne Olacak? isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Dünyasının 2019 ve Ötesi için Yol Haritası Ne Olacak? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Almanya’da Yasal Bitcoin Ticareti Dönemi Ünlü piyasa analisti: “Bu gelişme Bitcoin’i 100 bin dolara fırlatabilir.” Bitcoin krizinin ortasında madencilik cihazları kilo işiyle satışa çıkarıldı Piyasadaki Kaybın Sebebi: Yatırımcılar EOS Sert Düşüşe Devam Ediyor – Sebep Dan Larimer’in Yeni Projesi Mi? Eski eBay baş ürün sorumlusu RJ Pittman: Ripple e-ticaret dünyasının büyümesinde önemli rol oynayabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır