Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ICO Standartları Geliştirmek Amaçlanıyor

Ana Sayfa » BORSALAR » ICO Standartları Geliştirmek Amaçlanıyor
ICO Standartları Geliştirmek Amaçlanıyor

Blockchain platformu Waves, ilk madeni paralar (ICO’lar) ve blok zincir endüstrisi için standartlar belirlemek üzere kendi kendini düzenleyen bir organ başlatıyor. Dün bir blog yazısında açıklanan dernek, Deloitte CIS, ICO Yönetişim Vakfı ve Ethereum Yeterlilikler Merkezi de dahil olmak üzere kuruluşların katılımını görecek ve endüstri için yasal, vergi ve muhasebe, KYC ve ticari due-dilencilik standartlarını hedefliyor.

İsviçre merkezli olarak, organ ICO platformlarına, borsalara, blok köprü platformlarına ve profesyonel hizmetler şirketlerine açık olacak. Waves Platform’un CEO’su ve kurucusu Alexander Ivanov’a göre, düzenlemeler “açıkça ortaya çıkan bir fenomen ve endişe” endüstrisindedir.

” ICO ve blokaj alanındaki düzenlemenin geleceğini şekillendirmek için masada bir yer istiyoruz.” 

Dernek blokçu-agnostik olacak ve token satışlarını başlatan projeler için en iyi uygulamalar hakkında rehberlik etmek üzere ICO Yönetişim Vakfı ile birlikte çalışacak. Deloitte CIS blok zincir uygulama lideri olan Artem Tolkachev, şunları söyledi;

“Bence, ekonominin tokenisasyonu ve şifreleme fonunun yükselmesi bu yılki kilit eğilimlerden bazıları ve önümüzdeki birkaç yıl için de aynı kalacaktır … Önerilen kuruluşun hedeflerine tam destek veriyoruz ve bu aşamada bu altyapının hayati olduğuna inanıyoruz ICO pazarının gelişimi. “

Dalgalar, derneğin İsviçre’ye gelecek yılın başında tescilli ve faaliyete geçeceğini belirtti.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ICO Standartları Geliştirmek Amaçlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dev Türk Bitcoin Borsası, Beklenen Mobil Uygulamasını Kullanıma Sundu Bitcoin ATM Firmasına 48.000 Dolarlık Dava Açan Kadın, Davayı Kaybetti Haftalık Bitcoin, Ethereum, XRP, Tron Fiyat Analizi: Rota Hangi Yöne? Mt.Gox kayyumu sivil rehabilitasyon talep süresini uzatmak istiyor Trezor, 1.500 Dolarlık  Altın Kaplama Bitcoin Donanım Cüzdanını Tanıttı! Kripto Para Analisti Uyardı: Ümitsizlik Dalgası Bitcoin’i Yeni ‘Rekor’ Düşüşlere İtebilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır