Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Fortune 500 Yazılım Geliştiricisi: ”Bitcoin İşe Yaramaz Bir Ağdır”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Fortune 500 Yazılım Geliştiricisi: ”Bitcoin İşe Yaramaz Bir Ağdır”
Fortune 500 Yazılım Geliştiricisi: ”Bitcoin İşe Yaramaz Bir Ağdır”Lider kripto para birimi Bitcoin, geçtiğimiz yıl içerisinde birden çok eleştiri almış ve zaman zaman ölü ilan edilmiş olmasına rağmen, bugüne kadar hiç çöp veya işe yaramaz bir ağ olarak nitelendirilmemişti. Ancak görünüşe göre her şeyin bir ilki var ve Fortune 500 yazılım geliştiricilerinden birisine göre, Bitcoin ”işe yaramaz bir ağdan” başka bir şey değil.

Bryce Weiner, aslında daha önce de AltMarket CEO’su olarak adını duyduğumuz bir isim ve bir çok kişiye göre ”sahtekarın önde gideni.” Bryce, kendi hesabından attığı bir tweet ile, Bitcoin’in teknik sürecine gereğinden fazla müdahale ve ‘ahlaki  çürüme’ yüzünden, artık işe yaramaz, çöp bir ağ haline geldiğini vurguladı. Bryce açıklamasının evamında Bitcoin’in küresel rezerv para olma hakkını elde edemediğini ve bunu gerçekten hak etmediğini vurguladı.

Bitcoin hakkında demokratik olan tek şeyin, kaynak kodu fork’lanabilmesi ve bunun tekrar yapılabilmesi olduğunu vurgulayan Bryce, Vortex isimli kullanıcı tarafından sert bir şekilde eleştirildi ve ”gerçek anlamda kripto para sektöründeki top 5 dolandırıcıdan birisi” olmakla itham edildi.

Fortune 500 Yazılım Geliştiricisi: ”Bitcoin İşe Yaramaz Bir Ağdır” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Fortune 500 Yazılım Geliştiricisi: ”Bitcoin İşe Yaramaz Bir Ağdır” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABDli siyasetçi Bitcoin’i savunuyor: Harika bir para birimi! Ödüllü Wall Street Analisti; Bitcoin için Oyun Bitti! Kripto Para Borsalarının Yeni Gözdesi Bu MimbleWimble Altcoini! Çin’in Bitcoin milyarderi: “Sabırlı olun. Bitcoin 100.000 dolara çıkacak.” Max Keiser: TL’de artan değer kaybı Türk halkını Bitcoin’e yönlendirecek ABD’li yetkililerden 19 milyon dolarlık Bitcoin operasyonu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır