Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Ve PayPal Arasında Yeni Anlaşma İmzalanmış Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Ve PayPal Arasında Yeni Anlaşma İmzalanmış Olabilir
Coinbase Ve PayPal Arasında Yeni Anlaşma İmzalanmış Olabilir

© Reuters.  © Reuters.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan ve dünyanın en büyük dijital para platformlarından birisi olan PayPal arasında yeni bir anlaşma imzalandığı iddia edildi. Bir süre önce Coinbase ve PayPal arasında anlaşma imzalandığını ve Coinbase müşterileri tarafından bazı ülkelerde PayPal hesabındaki para ile direkt olarak Bitcoin veya farkı kripto para birimlerinin alınabilecek olduğu, buna bağlı olarak kripto para çekim talebi sonrasında borsa hesabında bulunan paranın PayPal’a aktarılabilecek olduğu açıklandı. Yasal olarak gerekli adımları atan her iki oluşum, yatırımcıların hesaplarındaki paraları çok kolay yoldan yönetmesi ve asla beklemeden hemen para aktarabilmesi için böyle bir yöntem geliştirmiş olabilir.

Coinbase/PayPal Anlaşması Mı?
Coinbase ve PayPal arasındaki anlaşma mı, yoksa bir test mi? Sorusuna henüz yanıt verilmedi ve her iki oluşum, kullanım ve yardım sayfalarında bu durumdan söz etmedi. Sadece güncellenen kullanım sayfasında ilk kez PayPal ile Coinbase ismi geçerken, bununla ilgili gelecekte resmi bir açıklama yapılması ve bazı ülkelerde bu özelliğin kullanılabilir olması bekleniyor. Coinbase’ye göre bu bir özellik olarak olacak.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Ve PayPal Arasında Yeni Anlaşma İmzalanmış Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Paraları Kontrol Altında Tutamıyorsak Korkmalı Mıyız? Bitcoin, Wall Street’in Kripto Borsasına Arka Çıkmasıyla Yükselişte 2011’de aldığı Bitcoin’leri unuttu, tam 2 milyon dolar kaybetti John McAfee, Satoshi Nakamoto’nun gerçek kimliğini bu hafta açıklayacağını söyledi Kripto Tarihinde Bir İlk: İki Ülke Arasında Bitcoin Ticareti Yapıldı! Bitcoin yükselişinin ardındaki gerekçe Lightning Network olabilir mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır