Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ETC beklenen rallinin eşiğinde olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » ETC beklenen rallinin eşiğinde olabilir
ETC beklenen rallinin eşiğinde olabilir

2/2


2/2

ETC beklenen rallinin eşiğinde olduğunu söylemek grafiklere bakınca hiç de zor değil. Ethereum Classic (ETC), 2017’den beri beklediğimiz tarihi bir çıkışın eşiğinde.

ETC beklenen rallinin eşiğinde mi?Haftalık ETC/USD grafiğinde RSI göstergesine yakından bakıldığında, Ethereum Classic (ETC)‘in iki yıl boyunca bu çıkış için hazırlandığını açıkça gösteriyor. RSI göstergesi alçalan takoz içindeki en düşük seviyesine ulaştı ve şimdi her an bu şekilden dışarı çıkabilir. Bu, son ralli sırasında piyasanın geri kalanı kadar ETC’nin yükselişini görmediğimiz dikkate alınırsa, Ethereum Classic (ETC) için büyük bir gelişmedir. Çoğu kripto para agresif bir şekilde yeni zirvelere çıkarken, 2017 yılının sonlarında yapılan agresif piyasa rallisinde, Ethereum Classic (ETC), Haziran 2017’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinin hafifçe üstüne çıktı.


ETC beklenen rallinin eşiğindeİki yıl içinde ilk kez, Ethereum Classic (ETC), 2017’nin ilk aylarında başladığı gibi bir ralli yapmaya hazırdır. Son birkaç gün içinde meydana gelen olaylar bize herhangi bir şey öğrettiyse, bunun gerçekleşmesi için grafikler uygun. Grafiklerde uzun vadeli trend olarak gördüklerimizin, geçersiz olması pek mümkün değil. Çoğu zaman, olaylar grafiklere uygun olarak gerçekleşir. Piyasa sermayesine ihtiyacımız var. Bu yüzden Jihan Wu ve Dr. Craig S. Wright arasındaki kazım savaşı katalizör oldu. Bu tek başına bir olay değil. Finansal piyasaların tarihi boyunca teknik grafiklere uygun sayısız örnek gördük. Ethereum Classic (ETC)‘in grafiklere göre 2019’un başlarında agresif bir şekilde ralli yapması gerekiyor. Soru şu: “Katalizörler ne olacak?”

Geçmişte, Ethereum Classic (ETC) sadece hayatta kalmaya çalışıyordu. Ne zaman bir ralli yaptıysa, ETC’nin fiyatını bastırmak isteyen insanlar fiyatları hemen düşürmeye çabalıyorlardı. Birçok kişi, sert çataldan elde ettiği ETC’ye sahipti. Tabii ki, ETC’lerini uygun bir şekilde satmadılar. Çünkü Ethereum Classic projesini öldürmek istediler. Bütün bunların sonucu neydi? ETC/USD, çoğu değersiz kripto paradan daha kötü performans gösterdi. Aslında, bir sürü sahte kripto para, yatırımcılara o zamanlar Ethereum Classic (ETC)’den çok daha fazla para kazandırdı. Ancak, zaman geçtikçe ve Ethereum Classic (ETC) tıpkı Bitcoin (BTC) gibi mücadele etti ve direndi. Dapps ve Nesnelerin İnterneti (IOT) için standart bir platform olarak hakettiği yeri aldı ve sadece hayatta kalmaya çalışan değil aynı zamanda bir rakip olarak ortaya çıktı.


Bazı insanlar bir blokzincirin başarısını, üzerinde inşa edilen Dapp sayısıyla ölçer. Dapp sayısı her an artırılabilir veya azaltılabilir. Aynı şey madencilerin veya geliştiricilerin sayısı için de geçerlidir. Önemli olan, bir projenin arkasındaki temel prensipler ve değerlerdir. Ethereum Classic (ETC), güvenliğinden, değişmezliğinden ve merkezi olmayan doğasından ödün vermeyeceğini açıkça ortaya koydu. Bu, merkezi olmayan uygulamalar (Dapps) ve Nesnelerin İnterneti (IOT) için ETC blokzincirini mükemmel yapıyor. Kimse neyin izin verileceğine ve neyin yasaklanacağına karar veren seçkin bir grup insanın olduğu blokzincir üzerinde Dapp oluşturmak istemez. Aynı şey birkaç güçlü insanın tüm zinciri birbirinden ayırabilecekleri blokzincirler için de geçerlidir. Ethereum Classic (ETC)’in Bitcoin (BTC) gibi aynı ilke ve değerlere bağlı kalması, yaklaşan IOT (Nesnelerin İnterneti) devriminin merkezinde bir konum alması için belirgin bir avantaj sağlıyor.

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ETC beklenen rallinin eşiğinde olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 5% artışla 5.547,9 seviyesinin üzerine çıktı Almanya’da Bitcoin baskını: 6 kişi tutuklandı Ortak Öngörü: Bitcoin Fiyatı İki Yıl İçinde 400.000 Dolara Ulaşacak Tanzanya’da Bakan Yardımcısı: Akademisyenleri Blockchain’i Araştırmaya Davet Ediyorum Flaş kripto para haberleri: Bitcoin fiyatı 2019’da ne olacak? XRP ve fiat arasındaki karşılaştırma ve daha fazlası… Ethereum Düşüş Bölgesine İtildi: Şimdi ETH’de Yön Neresi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır