Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bağımsızlık İçin Kripto Para Çıkardılar: AmbaCoin

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bağımsızlık İçin Kripto Para Çıkardılar: AmbaCoin
Bağımsızlık İçin Kripto Para Çıkardılar: AmbaCoinKripto paralar ile ilgili, kullanım alanı ve opsiyonları arttırılmalı lafını hemen her uzmandan ya da analistten duymak mümkün. Biz de, sizlere her gün yeni bir kullanım alanı haberi vermeye çalışıyoruz. Şimdi paylaşacağımız haber ise, hakikaten çok enteresan. Ambazonia Cumhuriyeti (?) adındaki bir yerleşim yeri, bağımsızlığını sağlamak için AmbaCoin adı verilen bir proje başlattı.

Orta Afrika’da yer alan iki ayrı yerleşim yerinin ortak ismi olan Ambazonia eyaleti yetkilileri, geçtiğimiz yıldan bu yana Kamerun’dan bağımsızlıklarını alabilmek için ciddi bir çaba sarf ediyor. Ekip, bu uğurda harcanacak paraların karşılanması için ise, AmbaCoin adı verilen bir kripto para çıkarmış durumda.

Yetkililer, biraz da enteresan bir şekilde, bağımsızlıklarını kazanmak için tek çarelerinin Blockchain teknolojisi olduğunu ve bu uğurda ciddi bir çalışma yaptıklarını ifade ediyor.

Kamerun’da yaşanan siyasi ve etnik gerilimin son dönemde giderek arttığını ifade eden yetkililer, bu kripto para projesinin insani bir yönünün olduğunu ve yüce bir amaca hizmet ettiğini de sözlerine ekledi.

AmbaCoin’in ICO’suna katılmak için KYC yapmaya gerek yok çünkü; zaten ortada bir regülatör alana düşeceğiniz ülke de yok. Projenin whitepaper’ına bakılacak olursa, ICO ile ilgili son derece vaatkar bir konuşma mevcut.

Kripto paraların bu tarz işlerde kullanılması elbette ki felsefik olarak son derece mantıklı ancak bu projenin ne denli mantıklı ve tutarlı olduğu da, sorulması gereken çok kritik bir soru olarak karşımıza çıkıyor.

Bağımsızlık İçin Kripto Para Çıkardılar: AmbaCoin isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bağımsızlık İçin Kripto Para Çıkardılar: AmbaCoin - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple ve SEC bir yıldır yakın iş birliği içerisinde: XRP bir emtia mı, menkul kıymet mi? Güçlü Altcoin, Bitcoin Atomik Takaslarını Blok Zincirine Entegre Ediyor Rüşvetçi Roger: Bitcoin Cash için 1.25 milyon dolar teklif etti XRP 0,38% düşüşle 0,29860 seviyesinin altına geriledi Reuters: Rusya’daki Banka Venezuela’daki Petrol Şirketinin Hesabını Dondurdu Tether (USDT), ilk kez 3 milyar doları geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır