Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sıcak Gündem: Wirex, XRP’nin Apple Pay ödemeleri üzerinde çalışıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sıcak Gündem: Wirex, XRP’nin Apple Pay ödemeleri üzerinde çalışıyor!
Sıcak Gündem: Wirex, XRP’nin Apple Pay ödemeleri üzerinde çalışıyor!

© Reuters.  © Reuters.

XRP’nin Apple (NASDAQ:AAPL) Pay ödemeleri ile ilgili gelişmeler hakkında Twitter’da paylaşılan bir post XRP fiyatına hemen yansıdı, önce 0,50 dolara çıktı ve an itibariyle XRP 0,54 dolardan işlemde.

XRP’nin Apple Pay ödemeleri haberinin yansımalarıXRP’nin Apple Pay ödemeleri ile ilgili Pazartesi günü Twitter’da yapılan bir paylaşımın fiyatlar üzerinde çok kısa süre içinde etki yaptığı ve yükselmesine neden olduğu haberi yayılmaya başladı. İşte bu konu ile ilgili twit.

Wirex çok yakında ABD içinde kontörlü kartları piyasaya süreceklerini açıklıyor Twitter postunda. Kartlar pek çok tokeni anında alıp dolara dönüştürebilme özelliğine sahip. Listelenen tokenler arasında BTC, LTC, ETH ve XRP var. Postta bir kullanıcının bu tokenlerin Apple pay ödemelerinde işe yarayıp yaramıyacağı sorusuna Wirex’in cevabı: “üzerinde çalışıyoruz” oluyor.

XRP tokenlerinin Apple Pay ödemelerinde kullanılması fikri hem platform hem de sayısız kullanıcı için son derece önemli. Twitter postunun üzerinden bir kaç saat geçmeden, XRP fiyatı 0,46 dolardan 0,50 dolara çıktı. XRP’yi Apple pay ödemelerinde kullanma fikri henüz gelişme aşamasında ama bu tepki işin ne kadar doğru olduğunu da göstermiş oldu.

XRP ve Ripple’a karşı muhtelif çevrelerden oluşan bir de saldırı var aynı zamanda. Ama Ripple ve XRP bu saldırıya karşı da fiyatını sabitleyerek direnç gösterebiliyor. Ama ne zaman ortalık durulursa eski seviyesine dönüyor. XRP ve Ripple’ın sosyal medyadaki topluluğunun da fiyatlar üzerinde etkisi olduğunu söylüyor uzmanlar.

Dün 6 Kasım Salı erken saatlerde CoinMarketCap’de 2. Sırada durma eğiliminde olan XRP öğlene doğru 3 e geriledi. Ama fiyatını 0,50 den yukarıda tutmayı da başardı. Yazı hazırlandığı sırada, 7 Kasım Sabah XRP 0,54 dolar ve son 24 saatte % 5,63 artış göstermiş.

XRP etrafında oluşan destek ve faaliyetler Ethereum ile olan işlemlere de etki etti. İki coin arasındaki piyasa değeri farkı yaklaşık bir milyar. ETH de şu an itibariyle 222 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte % 5,77 artış göstermiş. XRP’nin ralliye başlaması için daha çok zamanı var gibi duruyor. Ancak Ripple XRP pek çok çevreden sürekli olumlu tepki alıyor. Farklı alanlarda gerçekleştirdiği atılımlar XRP’nin değerini katlayacak gibi.

Ripple XRP ile ilgili diğer haberlerimiz için tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sıcak Gündem: Wirex, XRP’nin Apple Pay ödemeleri üzerinde çalışıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brexit’in Bitcoin ve kripto üzerinde herhangi bir etkisi olacak mı? Bitcoin balinalarından devasa hamleler Top 20 İçerisindeki Borsalardan Birisi, Tether’in Yerine Rakip Stabil Koini Getiriyor! Bitcoin, 6 ay aradan sonra bir ilke imza atmaya çok yakın Bitcoin Tsunamisi onlarıda endişelendirdi, 2017 öncesinde BTC’ye sahip olanlar harekete geçti 2019 yıl sonunda Dogecoin kaç dolar olabilir?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır