Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

En İyi 100 Kripto Varlık Piyasa Değerinin Altına Düştü

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » En İyi 100 Kripto Varlık Piyasa Değerinin Altına Düştü
En İyi 100 Kripto Varlık Piyasa Değerinin Altına Düştü

CoinMarketCap’in verilerine göre, 24 saat artış sağlayan ilk 100 varlıktan sadece ilk üçünün gün sonu piyasa değeri sona eriyor.

22 Aralık tarihinde basın saatinin sonunda, Bitcoin fiyatı 14.000 dolardan 12.504 dolar seviyesine düşerek günü kapattı. Bu oran pazar günü ulaşılan 20.000 doların %30 altındaydı.

CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin’de yaşanan bu düşüşler pazarın toplam değerindeki artış ile çakışma yaşadı. Fakat, tüm kripto paraların toplam değeri Perşembe günü tersine dönerek 650 milyar doları aşan yüksek seviyeden 480 milyar doları aşan seviyeye düştü.

Sadece birkaç varlık piyasadan çıkış için güvenli görülüyor. Ripple’nin XRP’si, GameCredits ve Electroneum gibi az bilinen belirteçlerden 24 saatlik kazanç sağladı.

21 Aralık’ta şirketin açık kaynaklı XRP Ledger’ı güçlendiren Ripple’in XRP kripto alışverişi 1.30 dolardan yüksek seviyelere ulaştı. Bu rakam, sadece ay başında 0.25 dolar değerindeydi.

Cuma günü 6:00 ila 12:00 UTC arasındaki 6 saatlik süre içerisinde kripto para birimlerinin NXT ve Bitcoin Dark %15’in üstünde bir kazanç sağladı. Fakat şu anlık %2’den fazla kazanacak tek varlık olduğu gözlemleniyor.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

En İyi 100 Kripto Varlık Piyasa Değerinin Altına Düştü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Özbekistan, STO’lar ile İlgili Yasal Düzenlemeler Yapmak İstiyor Fidye olarak 1 milyon dolarlık Bitcoin ödenen iş adamından kötü haber HTC’den Bitcoin full node işlevine sahip uygun fiyatlı akıllı telefon Anthony Pompliano: “Wall Street bankaları, Bitcoin için Libra’dan daha büyük bir tehdit.” 2011’de 1000 dolarlık Bitcoin alsaydınız şimdi kaç dolarınız olurdu? Kadir Has Üniversitesi ile Atina Üniversitesi’nden Kripto Paralar ve Blockchain İşbirliği

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır