Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

EF Hutton Kripto Para Birimlerini Radarına Aldı – BCH 5 Yıldızlı Derecelendirme Aldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » EF Hutton Kripto Para Birimlerini Radarına Aldı – BCH 5 Yıldızlı Derecelendirme Aldı
EF Hutton Kripto Para Birimlerini Radarına Aldı – BCH 5 Yıldızlı Derecelendirme Aldı

© Reuters.  © Reuters.

Amerikan menşeli hisse brokerage firması EF Hutton, birden beş yıldıza kadar derecelendireceği yedi adet kripto para birimini radarına aldı. Firma CEO’su Christopher Daniels firmanın hangi yöntemleri kullanarak kripto para birimlerini değerlendirdiğini ve bunların nasıl seçildiğini anlattı.

EF Hutton ve Kripto Dünyası
Çarşamba günü EF Hutton tarafından yapılan bir duyuruya göre, firma bu hatadan itibaren ”Bitcoin, Ethereum, Ripple, EOS, Litecoin, Bitcoin Cash ve Cardano‘yu radarına alıp hepsini değerlendirecek.”

Firma kripto derecelendirmesi yapmanın yanı sıra, ”kripto para birimlerine ve diğer dijital varlıklara yatırım yapmış firmalar hakkında da araştırma yapacak ve bunları yayınlayacak.” Söz konusu firmaların en başında ise Hut 8 Mining ve Hive Blockchain Technologies yer alıyor. EF Hutton’ın kripto derecelendirmesi bir yıldız ve beş yıldız arasında yapılacak.

EF Hutton CEO’su Christopher Daniesl konu hakkında şunları ifade etti:

”Biz BCH’ye 5 yıldız verdik. Bizim derecelendirmemize göre 5 yıldız en büyük ve en iyi seviye olup, bu seviyeye ulaşanlar bir araç olarak kullanılabilir. Yani bu kripto para birimi ile ilgili önümüzdeki 12 ay içerisinde ciddi bir kabul ön görüyoruz.”

EF Hutton’ın raporlarında yer alan diğer derecelendirmeler ise sadece abonelere özel yayınlanmakta.

1904 yılında kurulan EF Hutton, online yatırım hizmetleri gibi dijital finans hizmetleri sunuyor ve asırlık tarihi sayesinde finans dünyasının köklü isimlerinden birisi olarak adından çokça söz ettirmekte.

CEO’ya göre firmanın kullandığı derecelendirme ölçütleri arasında, ”aracın fiyatını etkileyecek kısa, orta ve uzun vadeli faktörler, kripto paraya olan ilgi ve talep, bunun amacı, likiditesi, arz ve talep oranı” gibi unsurlar yer almakta.

The post EF Hutton Kripto Para Birimlerini Radarına Aldı – BCH 5 Yıldızlı Derecelendirme Aldı appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

EF Hutton Kripto Para Birimlerini Radarına Aldı – BCH 5 Yıldızlı Derecelendirme Aldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Menapay Token Satışı İçin Son Gün ! Antonopoulos Popüler Bitcoin Borsasına Yüklendi: “Onlar Aslında Bir Banka” Flaş kripto para haberleri: Bitcoin fiyat bariyeri ve Ethereum, XRP, Litecoin Bitcoin Cash, Tron haberleri Bitcoin düştükçe ana akım medyanın kripto ilgisi artıyor Yarım milyar dolarlık gizemli Bitcoin hareketi… Bittorrent Geliştiricisi, QuadrigaCX CEO’sunun Ölümüyle 422.000 Dolar Kaybetti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır