Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum: Son 24 Saatin En Fazla Kaybedeni

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum: Son 24 Saatin En Fazla Kaybedeni
Ethereum: Son 24 Saatin En Fazla Kaybedeni

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum fiyatında son 24 saat içerisinde %9 oranında değer kaybı yaşandı. Bitcoin fiyatının %5 düşmesinden sonra %1 düşüş görmesi ve %6’ya ulaşan değer kaybının ardından kripto para piyasalarında tekrar düşüşlerin başladığı ve dip fiyat beklentisinin ortaya çıkması piyasada 15 milyar dolarlık hacim değişimi yaşanmasına sebep oldu. Bitcoin fiyatının ve Ethereum fiyatının düşüşleri sadece 2 kripto para birimini değil, diğer en popüler 5 kripto para birimini de fiyat düşüşleri ve piyasa hacmi kayıpları olarak etkiledi.

Ethereum Fiyatı Beklenmedik Düzeyde Düşüyor
Bitcoin fiyatındaki değer kaybının sadece kendisi ile sınırlı kalmayarak Ethereum fiyatı üzerinde baskı kuruyor olması ve fiyatının %9 oranında gerilemesine sebep olması, piyasadaki yatırımcıların tekrar Ethereum yerine Bitcoin’e yönelmesine sebep olacak gelişmeler olarak yorumlandı. Bitcoin almak yerine Ethereum alanların yeniden tercihleri Bitcoin’den yana olmaya başlarken, bazı yatırımcılar ise panik satışlarının ötesinde daha büyük zarar etmektense bugünden satış yapmanın en doğru yol olduğunu belirtti.

Bitcoin fiyatındaki değişimlerin sebebi ve kripto para birimlerinin fiyatındaki değişimlerin sebeplerini araştıran yatırımcılar ise henüz belirli bir sonuç alabilmiş değil.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum: Son 24 Saatin En Fazla Kaybedeni - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Justin Sun: Tron 2 Milyon İşlem ve 700.000 Kayıtlı Hesap ile, Blockchain’de Tarih Yazıyor G20 Ülkelerinin Aldığı Son Karar, Kripto Para Piyasası İçin İyi Bir Gelişme Mi? Dash Ceo’su: Bitcoin Uzun Vadede Yok Olacak Disney Bitcoin Borsasına El Atacak Ethereum (ETH) Fiyatı 2019’un Sonuna Kadar %250 Artabilir mi? Ripple (XRP) ve Omni ortaklığı çok şeyi başarabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır