Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Milyarder Mike Novogratz’ın 2019 ve 2020 kripto beklentisi çok yüksek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Milyarder Mike Novogratz’ın 2019 ve 2020 kripto beklentisi çok yüksek
Milyarder Mike Novogratz’ın 2019 ve 2020 kripto beklentisi çok yüksek

© Reuters.  © Reuters.

2019 ve 2020 kripto beklentisi yüksek olan yatırımcılardan biri de Mike Novogratz’dır. Novogratz’ın kripto yatırım şirketi Galaxy Digital, ayı piyasasının etkisiyle 2018 yılı boyunca 100 milyon doları aşan zarara uğrasa da Novogratz’ı Bitcoin boğası olmaktan vazgeçiremedi. Novogratz’ın kripto paralar ve blockchain teknolojisi ile ilgili tahminleri nasıl?

Novogratz’ın 2019 ve 2020 kripto beklentisi nasıl?Ünlü Bitcoin boğası ve kripto paraların en büyük destekçilerinden biri olan milyarder yatırımcı Mike Novogratz, piyasanın çöküşünden olumsuz etkilenenler arasında. Galaxy Digital’in 2018 boyunca çok ciddi miktarda kayba uğramasına rağmen, şirket hala piyasada ilk sıralarda yer almaya devam ediyor.

(bknz: 2019 da hangi kripto paralara yatırım yapılmalı, Ripple banko)

Novogratz, şirketinin bu kadar zarara uğramasına rağmen kripto piyasasına bakış açısını değiştirmedi. Novogratz’ın 2019 ve 2020 kripto beklentisi hala çok yüksek. 30 Kasım’da bir konferans’da konuşan Novogratz kripto piyasası için çizilen kötümser tabloya karşı çıkarak, 2019 ve 2020 kripto beklentisi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.(İlgili haber:Mike Novogratz: Bitcoin ibresi gelecek yıl tersine geri dönecek)

“Kripto piyasasında korkunç bir ayı piyasası yaşandı. bunun birçok nedeni var.”

Bununla birlikte Novogratz, piyasadaki yüksek volatilite ve düşüşlere rağmen, kripto paraların geleceğinin parlak olduğunu düşünüyor. Uzun vadede hem blokchain teknolojisinin hem de kripto para birimlerinin daha da gelişeceğini düşünüyor:

“Esasen 2019, 2020’de kripto piyasası yaygın bir şekilde benimsenecek. Dijital dünyadaki e-oyun alanı gibi birçok sektör düşük profile sahiptir. Bu yüzden insanların blockchain’e katılmasının daha kolay olacağını düşünüyorum. Biz de bu alanda büyük yatırımlar yapıyoruz. ”

Novogratz’ın blockchain ve kriptoparaların oyun sektörüne entegrasyonu ile ilgili yorumları, TRX’in TRON Arcade‘in piyasaya sürülmesini duyurmasından birkaç gün sonra geldi. Önümüzdeki üç yıl içinde taksitlerle ödenecek 100 milyon dolarlık bir fona sahip olan bu girişim, TRON ağındaki blokchain ve kripto oyunlarının geliştirilmesini ve inovasyonunu teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

(bknz: CNBC: 2011de 1000 dolarlık Bitcoin yatırımı sizi milyoner yapardı)

SEC’in kripto paralara karşı olumsuz tutumu ayı piyasasını güçlendiriyor!2019 ve 2020 kripto beklentisi yüksek olan Novogratz, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kriptopara birimlerine karşı olumsuz tavrından da bahsetti. SEC’in Bitcoin ETF’lerini onaylamamakta ısrarcı olmasının piyasada belirsizliğe yol açtığını ve piyasadaki son satışların büyük ölçüde bu belirsizlik sonucunda gerçekleştiğini ileri sürdü.

“Satışların bir kısmı, sanırım, SEC birkaç hileli ICO’yu yasaklama kararı yüzünden oldu. Ve sadece ICO’ları etkilemedi bu karar çok sayıda bireysel yatırımcı da etkilendi. Bu yatırımcılar çok sinirli ve onların tazminat talep edebileceği konuşuluyor.”

Bununla birlikte Novogratz, 2019’da kriptoparalar ve SEC arasında daha iyi bir ilişki olacağını ve dahası bu iyi ilişkilerin piyasanın büyümesine büyük katkı sağlayacağını düşünüyor. Bu durumun, daha büyük yatırımcılar ve sektöre girmek isteyen şirketler için zemin oluşturacağını söylüyor.

Kaynak: Ethereumworldnews

Ayrıca bknz: 2019 Kripto paraların coştuğu yıl olacak, işte sebebi!

Bitcoin Kasım ayı raporu: Yüzde 36’lık yıkım

CoinMarketCap Ripple’a karşı manipülasyon mu yapıyor?

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Milyarder Mike Novogratz’ın 2019 ve 2020 kripto beklentisi çok yüksek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İçerisinde 1 Bitcoin Barındıran 732 Bin Adres Var Kore’nin ikinci en büyük bankası Ripple’la ortaklığa imza attı OKEx Kripto Para Borsası Kripto Para Türev İşlem Hacminde Zirveyi Elde Etti! Stellar yükselişte – Peki alım için doğru zaman mı? Ünlü yatırımcıdan dev Bitcoin fiyat tahmini Ripple (XRP) Ethereum’u Geçerek İkinciliğe Yerleşti, Düşüş Sürüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır