Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İşte Vitalik Buterin’den 2018 Mesajları: Trump, Bitcoin, Fiat, Merkezi Uygulamalar ve Daha Fazlası

Ana Sayfa » GÜNCEL » İşte Vitalik Buterin’den 2018 Mesajları: Trump, Bitcoin, Fiat, Merkezi Uygulamalar ve Daha Fazlası
İşte Vitalik Buterin’den 2018 Mesajları: Trump, Bitcoin, Fiat, Merkezi Uygulamalar ve Daha Fazlası

© Reuters.  © Reuters.

Piyasa değeriyle en büyük üçüncü kripto para olan Ethereum’un kurucusu olan Vitalik Buterin, 2018’nin son saatlerinde Twitter aracılığıyla bir takım paylaşımlar yaptı.

Ethereum’un kurucusu, Cryptochamomile’nin geleneğini takip ediyor
Son zamanlarda tweetstorms ile gittikçe daha rahat düşüncelerini ifade eden Ethereum’un kurucusu, sosyal ağın başka bir kullanıcısı tarafından başlatılan bir Twitter yıl sonu geleneğinin ardından bazı gruplar hakkında açıklama yapmaya karar verdi. Vitalik Buterin konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Cryptochamomile’nin geleneğini takip etmek ve yılı kripto alanının içinde ve dışında ya grup dışı olarak düşündüğüm ya da normalde övgüde bulunmadığım gruplar için övgüyle bitirmek istiyorum.

Vitalik’in bu mesajlarına kripto Twitter topluluğundan gelen tepkiler, şimdiye kadar memnuniyetle karşılandığı yönünde:

İşte Vitalik Buterin’in 2018 Mesajlarının tamamı
İşte geride bırakmamıza saatler kalan yıl boyunca Vitalik’in daha az anlaşmaya vardığı bazı insanlar ve projelere iltifat etmek için Ethereum’un kurucusu tarafından paylaşılan en beklenmedik mesajlara örnekler:

  • Bitcoin topluluğundaki çoğu kişi, çok önemli ve değerli olduğunu düşündüğüm ve kripto alanının büyük bir kısmının unutmaya meyilli olduğu kripto para birimi olmayan “özgürlük teknolojisi”ni yasal olarak önemsiyor.
  • Ulusal fiat para birimleri son birkaç on yıl boyunca istikrarlı olma konusunda oldukça iyi bir iş çıkardı ve bunun için övgü almaya hak kazandı. Para politikası karmaşık!
  • Dünya hükümetleri, 1945’ten bu yana aşırı yoksulluktan 1 milyardan fazla insanın hayatını zorlaştıran sorunlar ve yaşanan pek çok gürültüye rağmen barışçıl ve istikrarlı bir dünya düzenini şu ana kadar başarılı bir şekilde devam ettirdi.
  • Artık Trump yönetimi… görünüşte tamamen mantıklı ve gerekli bir ceza adaleti reform yasasını destekliyor.
  • Proof of work, lise öğrencilerine basit ve açıklanabilir olmak için gerçekten iyi bir iş yapıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post İşte Vitalik Buterin’den 2018 Mesajları: Trump, Bitcoin, Fiat, Merkezi Uygulamalar ve Daha Fazlası appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İşte Vitalik Buterin’den 2018 Mesajları: Trump, Bitcoin, Fiat, Merkezi Uygulamalar ve Daha Fazlası - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü yatırımcıdan dudak uçuklatan Bitcoin ve altcoin tahmini Merkez Bankaları İçin Dijital Para Birimleri Kaçınılmaz Avrupa’nın en büyük havayolu şirketlerinden biri Bitcoin kabul edecek Ernst & Young: ‘ICO Piyasasının Durumu Zannedilenden Daha Kötü’ 8 Ocak Bitcoin fiyat analizi: BTC önemli direnç bölgesinde zorlanıyor Ubisoft Oyunlarında Blockchain’i Kullanmayı Düşünüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır