Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dikkat…. Cardano Çıkış Sinyalleri Veriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dikkat…. Cardano Çıkış Sinyalleri Veriyor
Dikkat…. Cardano Çıkış Sinyalleri Veriyor

© Reuters.  © Reuters.

Çoğu kripto para birimi Bitcoin’e benzerlik gösterir ancak her zaman bir kopma ihtimali vardır. Cardano çıkış sinyalleri vererek böyle bir kopmaya doğru gittiğini göstermeye başladı.

Cardano (ADA) Fiyatları Gelecek Adına Ümit Verici Cardano’nun mevcut piyasa ivmesi gelecek fiyatı konusunda oldukça ümit verici görünüyor. Bu yükseliş trendinin ne kadar süreceği belli olmasa da, yapılması gereken şey paramızın bir miktarını Cardano’ya ayırmak olacaktır.

Geçtiğimiz 24 saat içinde Cardano fiyatı % 0,95’lik bir artışla 0,7619 $ seviyesine çıktı. Bu eğilim ilerisi için nispeten ümit verici, ancak yatırımcıya çok kazandırır mı sorunun cevabı için biraz erken. Ancak 19 milyon dolarlık nispeten zayıf bir hacmi fiyata eklediğimizde, bu yükselişin uzun sürüp sürmeyeceği konusunda yatırımcının aklında şüpheler var.

Sosyal medyada Cardano’nun yükseliş trendini sürdürmesini ümit eden birçok Cardano sevdalısı var. SP adlı kullanıcı da bunlardan bir tanesi. Paylaştığı analizde kopma için yeterince birikimin var olduğu göze çarpıyor. Bu şekildeki bir birikim bölgesinin varlığı ile Cardano’nun ilk direnç seviyesini kırması çok uzun süre almayacaktır.

Cardano Çıkış Sinyalleri Kırılma için Yeterli Olacak Mı?Herkesin malumu Cardano kripto pazar üzerinde pek hakimiyeti olan bir kripto para değil. Kendini pazarlama strateji olarak eleştirilecek çok yönleri de olabilir. Ancak bu durum Fluffee adlı twitter kullanıcına göre pek doğru bir yaklaşım değil.

Sadece işe ve projeye üretmeye odaklanmak çoğu zaman malını piyasaya pazarlama konusunda sorunlar yaşamana sebep olabilir. Bu nedenler pazarlama konusunda geri kalanlara kripto piyasası ve yatırımcıları gereken cevabı vermede gecikmeyeceklerdir.

Kripto piyasasında sürekli kar peşinde koşmak tehlikeli bir oyuna dönüşebilir. Son birkaç içinde ciddi hayal kırıklıkları yaşayan Philipp King adlı kullanıcı, insanları Cardano (ADA) konusunda uyarıyor. Hareket ve ivmeleri takip etmezlerse BAT (LON:BATS) tokeninde olduğu gibi şok yaşayabilirler uyarısında bulunuyor.

Cardano çıkış sinyalleri ve fiyat ivmesi önümüzdeki günlerde ilginç birkaç gün yaşayacağımızı gösteriyor. Şunu da ifade etmem gerekiyor ki Cardano’nun işlem hacmi biraz yükselirse 0,08 dolara doğru bir itme gelebilir. Ancak bu seviye bir sonraki düzelme zamanında bulunacağımız en yüksek seviye olabilir.

Cardano’nun (ADA) Yıl Sonunu tahmini için Tıklayınız!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dikkat…. Cardano Çıkış Sinyalleri Veriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analist, Bitcoin’de 30,000’den önce can sıkıcı bir düşüş öngörüyor Coinbase’ten 11. yıla özel dikkat çeken Bitcoin raporu Tiberius Coin, Metal Sektörüne Yeni Bir Boyut Kazandıracak Litecoin kurucusu: “Bitcoin adreslerinin kara listeye alınması çok önemli değil.” Tom Lee, Bitcoin yorumlarıyla yeniden göründü Vitalik Buterin ”bu Tiranı durdurun”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır