Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Fiyatı 3.350 Dolar, Sıradaki 3.000 Dolar Mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Fiyatı 3.350 Dolar, Sıradaki 3.000 Dolar Mı?
Bitcoin Fiyatı 3.350 Dolar, Sıradaki 3.000 Dolar Mı?

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatının tekrar 3.350 dolara gerilemesi piyasada ”Bir sonraki seviye 3.000 dolar mı?” endişesini başlattı. Bir süredir kripto para birimlerinin fiyatlarının ne kadar süre düşecek olduğu ve ne kadar düşecek olduğu konusunda yatırımcılar oldukça fazla kararsız kalmış ve fiyatların ne zamana kadar gerileyecek olduğu konusunda endişe mevcut ve bu endişe yatırımcılar açısından kripto paralara sahip olmayı engelleyen en büyük neden olarak görülmekte.

Bitcoin fiyatının 3.000 dolara gerileyebilecek olduğu yönündeki endişelerin sürekli olarak artıyor olması ve fiyatların 3.000 dolara gerilemesi ile 2.500 dolara kadar düşebilecek olduğu beklentisinin devam etmesi yatırımcılar açısından büyük korku olarak görülmekte.

Henüz kripto para fiyatlarının ne zamana dek düşecek olduğu ve 3.000 dolar seviyesinin bir sonraki seviye olup olmayacak olduğu değerlendiriliyor ve piyasada henüz kripto paralar konusunda kesin karar veren bir kişi dahi bulunmuyor. Beklemede olan ve kripto paraları izleyenlerin sayısının artmış olması da buna bağlı nedenler ile ortaya çıkmakta.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Fiyatı 3.350 Dolar, Sıradaki 3.000 Dolar Mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance mi Coinbase mi: En Çok Kullanıcıya Sahip Bitcoin Borsaları Justin Sun Uyardı: Bittorrent Satışı Yaptığını İddia Eden Dolandırıcı Sitelerden Uzak Durun Piyasa Analistlerinden Güncel Bitcoin Fiyat Tahminleri Ünlü analist Mati Greenspan’dan çarpıcı Ripple (XRP) açıklaması Yetişkin İçerik Sitesi LiveJasmin, Kripto Para Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı Lider derecelendirme şirketi, Bitcoin satın almak için en uygun fiyatı açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır