Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Japonya’daki Kripto Para Borsası Bitcoin Cash ABC’yi Destekleme Kararı Aldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Japonya’daki Kripto Para Borsası Bitcoin Cash ABC’yi Destekleme Kararı Aldı
Japonya’daki Kripto Para Borsası Bitcoin Cash ABC’yi Destekleme Kararı AldıJaponya‘nın önde gelen kripto para borsalarından GMO Coin, Bitcoin Cash ticaretini devam ettiriyor.

GMO Coin’de BCH Ticareti

Japonya’nın en büyük kripto para borsalarındna olan GMO Coin, BCHABC blockchainini kullanarak BCH ticaretini sürdürme kararı aldı.

Bitcoin Cash ağında bundan kısa bir süre önce bir hard fork yaşandı. GMO Coin yetkilileri, yaşanan bu forkun çeşitli teknik sorunlara yol açabileceğinden endişelenerek platformdaki Bitcoin Cash ticaretini geçici süreliğine durdurdular.

GMO Coin yetkilileri, aldıkları bu geçici durdurma kararını kaldıracaklarını açıkladılar. Şirket geçtiğimiz gün yayınladığı bir duyuruda “BCH/JPY paritesinin yarın (4 Aralık) açılacağını” belirtti.

BCHABC Desteği

Finance Magnates, GMO Coin’in platformda hangi Bitcoin Cash versiyonunu destekleyeceğini öğrenmek için şirketle iletişime geçmeye çalıştı.

Finance Magnates’in bu çabaları sonuç verdi ve GMO Coin sözcülerinden biri şirketin “BCHABC” versiyonunu destekleyeceğini belirtti.

Bitcoin Cash ağı ikiye ayrılalı bir haftadan fazla oluyor. Şimdiye kadarki sonuçlara bakılacak olursa Bitcoin Cash ABC (BCHABC) versiyonunun mücadeleyi kazandığı söylenebilir. BCHABC’nin diğer ağa kıyasla daha “muhafazakar” olduğunu söylemek de mümkün çünkü BCHABC destekçileri, ağ protokolünde herhangi bir radikal değişiklik yapılmasına tamamen karşılar.

Çekişmeyi “kaybeden” Bitcoin Cash SV’nin destekçilerinden Calvin Ayre bundan kısa bir süre önce BCH SV’nin artık “Bitcoin Cash adını taşımak istemediğini” açıklayarak kalıcı bir ayrım yapılmasını istedi.

Ayre paylaştığı bu gönderisinde Bitcoin Cash SV’nin gerçek Bitcoin Cash’ten ziyade gerçek Bitcoin’i temsil ettiğini vurguladı.

Japonya’daki Kripto Para Borsası Bitcoin Cash ABC’yi Destekleme Kararı Aldı isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Japonya’daki Kripto Para Borsası Bitcoin Cash ABC’yi Destekleme Kararı Aldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Monero Geliştiricisi: SEC’in Rehberi Bizim İçin Bir Şey İfade Etmiyor ”Bu Endişe Verici Gelişme Karşısında Bitcoin Kullanabilirler” ABD’deki Yetkililer Bitfinex’ten Çalınan Paraları İade Ettiler Teknoloji Değişim Finansını Nasıl Bloke edebilir Bitcoin rallisi yaşanıyor – Peki Bitcoin parabolik yükselmeyi nasıl başardı? Colorado Valisi Kripto Para Yasasını Onayladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır