Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Deloitte, Blockchain Üzerine Çalışıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Deloitte, Blockchain Üzerine Çalışıyor
Deloitte, Blockchain Üzerine ÇalışıyorDünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Deloitte, yaptığı açıklamada girişimci tabanı için yeni Blockchain odaklı çözümler üzerinde çalışılığını duyurdu.

Oldukça fazla müşteri veri tabanına sahip olan Deloitte, artık aynı bir başka dev şirket IBM (NYSE:IBM) gibi kendi Blockchain ekibi ile birlikte çalışıyor. Her ne kadar son derece başarılı bir ekip ve şirket olsalar da, bu tarz devlerin de Blockchain odaklı çözümler noktasında ciddi sorunlar yaşayabileceğini ifade eden yetkililer, bunların son derece normal olduğunu belirtiyor.

Girişimcilerin gereksinimleri doğrultusunda Blockchain odaklı bir çözümün başarılı bir fikir olduğunu belirten Deloitte finansal servisler yetkilisi David Dalton şu anda Dublin’de kurulan Deloitte Blockchain EMEA Lab’ı ile ilgili de konuşurken, şunları söyledi:

”Bu kurduğumuz tesiste gerçekten aradığınız hemen her şey var. Çok iyi çalışan bir araştırma ve geliştirme ekibimiz var. Ana kurum ie de son derece uyumlu çalışıyoruz.”

Dalton, aynı zamanda Blockchain teknolojisinin ek bir güven yarattığını belirtti. Başarılı yönetici, Blockchain sayesinde elde edilecek ekstra güvenin son derece önemli olduğuna değindi. Dalton, şu anda birçok geliştiricinin de benzer bir sistem için çalıştığını ifade ederken, şunları söyleyerek sözlerini noktaladı:

”Blockchain bu konuda önemli bir mesafe kat etmemize yardımcı olabilir. Verilerin dağıtımı, güvenliği ve korunması konusunda da Blockchain çok önemli. Biz de bu teknolojiden faydalanmak istiyoruz. Bu konuda ciddi bir şekilde çalışıyoruz.”

Deloitte, Blockchain Üzerine Çalışıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Deloitte, Blockchain Üzerine Çalışıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Araştırma: Blockchain Teknolojisi, Veri Kanununa Uyan Firmalar Tarafından da Kullanılabilir Bitcoin Transferi İnternet Olmasa Bile Yapılabilir Bitcoin yükselirken Bakkt günlük hacminde Yeni ATH’ye ulaşıyor ICO Düşmanı SEC Görevlisi Kritik Görevinden Ayrıldı! Golden cross’u ilk gören Litecoin heyecanını kaybediyor Bitcoin fiyatları, artışın yavaşlamasıyla 10 bin doların altına geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır