Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitstamp Güney Koreli Yatırımcılara Satılıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitstamp Güney Koreli Yatırımcılara Satılıyor
Bitstamp Güney Koreli Yatırımcılara Satılıyor

© Reuters.  Bitstamp Güney Koreli Yatırımcılara Satılıyor© Reuters. Bitstamp Güney Koreli Yatırımcılara Satılıyor

Şu anda, kripto pazarında farklı kripto para değişim platformları var. Bazı haberlere göre en büyük kripto exchange platformlarından biri olan Bitstamp, Güney Kore’li yatırımcılara 400 milyon dolara satılabilir.

New York Times finans ve teknoloji muhabiri olan Nathaniel Popper, Twitter’da bu iddiayı doğruladı.

Nathaniel Popper, pazardaki en eski borsalardan biri olan Bitstamp’ın yakında Güney Koreli yatırımcılara satılabileceğini konuyla ilgili birçok kaynağın doğruladığını bildirdi.

Bu yazı yazılırken, Stamp ticaret hacmine göre en büyük 12. exchange platformuydu. Şu anda, borsadaki toplam işlem hacminin %80’ini oluşturan ve en çok işlem gören BTC/USD, BTC/EUR ve ETH/USD pariteleri toplamda 173,4 milyon dolarlık ciroya sahip.

Exchange platformu Lüksemburg’da bulunuyor ve ülkenin yasal mevzuatını takip ediyor. Eğer söylentiler teyit edilir ve şirket Güney Kore’ye geçerse, mevzuat farklılaşacak. Bu durum da kullanıcıları için potansiyel olarak zararlı bir durum olarak görülüyor.

Bazı Twitter kullanıcıları Bitstamp’a bu söylentilerin doğru olup olmadığını sormaya başladı. Şirket şu an itibariyle müzakereler hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Durum borsayı kullanan bazı yatırımcılar için endişe yaratıyor.

Ve sosyal medyada yasalarla ilgili tartışmalar yer almaya başladı. Bazı kullanıcılar, şirketin Güney Kore’de değil, Lüksemburg’da olması nedeniyle, kripto exchange yönetmeliklerini değiştirmediğinden bahsediyor. Mülkiyet, exchange için geçerli olan kuralları değiştirmeyecektir.

Bu açık. Hala şüphe içinde olan şey, bunların sadece söylenti mi yoksa gerçek mi olduğu. Gerçekten şirket Güney Koreli yatırımcılara satılacak mı? Cevap evet ise, Bitstamp exchange operasyonlarını Asya ülkesine taşıyacak mı yoksa Lüksemburg’da faaliyetlerine devam mı edecek? Hepberaber ilerleyen günlerde göreceğiz.

Bitstamp Güney Koreli Yatırımcılara Satılıyor isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitstamp Güney Koreli Yatırımcılara Satılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Derecelendirme Devi İlk 10’daki En Boğa Görünümlü Altcoin’i Açıkladı Bitcoin fiyatı henüz yönünü bulamadı: Peki kurtuluş neye bağlı? Cardano 1% artışla 0,05215 seviyesinin üzerine çıktı JP Morgan: Blockchain Teknolojisi Günümüzde Fazla Abartılıyor Türkiye’nin Öncü Bitcoin Borsası Koineks’ten Zcash Hamlesi Bitcoin, Venezuela’daki İnsanların Hayatlarını Kurtarıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır