Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sony Kripto Para Endüstrisine Giriş Yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sony Kripto Para Endüstrisine Giriş Yaptı
Sony Kripto Para Endüstrisine Giriş Yaptı

© Reuters.  © Reuters.

Sony Kripto Para sektörüne girdi. Sony’nin (NYSE: SNE) bir yan kuruluşu olan Sony Computer Science Laboratories’in (CSL) yakın tarihli basın açıklamasında, kripto para donanım cüzdanı teknolojisi geliştirdikleri duyuruldu.

Basın bültenine göre, donanım cüzdanı IC kart teknolojisini kullanmakta. “IC”, Sony tarafından geliştirilen yeni nesil radyo frekansı tanımlama (RFID) teknolojisi. Sony kripto para cüzdanında önemli bir seviye katetiklerini de belirtti.

Açıklamada şöyle denildi:

Sony CSL, Blockchain teknolojisinin yaygın şekilde benimsenmesini sağlamak amacıyla kripto para birimleri de dahil olmak üzere dijital varlıkların güvenli ve şifreli işlemlerini sağlayan kripto-para birimi donanım cüzdanı teknolojisinin ticarileştirilmesine yönelik girişimleri geliştirmeye devam edecektir.

Sony Kripto Para Sektörüne Girmesi Neden ÖnemliSony kripto para birimi alanına girmesi çok önemli. Sony gibi büyük şirketleri kripto alanında görmek hem heyecan verici hem de kripto paraların geleceği açısından önemli. Şirketler yeni kripto teknolojisini geliştirdikçe, kripto paranın kullanımı daha kolay hale getiriyor ve kripto para birimine değer katıyor. Ekim ayı kripto para piyasasında birçok proje ve gelişmelerin yaşandığı önemli bir ay oldu. Birkaç gün önce, ünlü TV programı Shark Tank’ın kripto para piyasasındaki bir uygulamayla ilgilendiğini duyduk. Uygulamanın adı Bitplaza. Kullanıcıların Bitcoin harcamalarının temelde tüm dünyada nasıl yapılması gerektiği konularında yardımcı oluyor. Bu gibi projeler, kripto para biriminin gerçek bir küresel para birimi olarak kullanılabileceğinin de kanıtlamaktadır.

Kripto para sektörü bu yıl ayı eğilimi dolayısıyla çok acı çekti. Ancak kripto para birimi endüstrisi ve onu çevreleyen teknoloji kayda değer bir gelişme kaydetti. Sony Kripto Para Endüstrisine girdi. Bu önemli gelişme sadece Sony ile sınırlı kalmayacaktır. Hızla gelişmekte olan şirketler kripto para piyasasının çok parlak bir geleceğe sahip olduğunun farkındalar.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sony Kripto Para Endüstrisine Giriş Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Charles Hoskinson: Cardano ilk 5’e girecek Amerikan bilgisayar devinden IOTA hamlesi ABD Adalet Bakanlığı piyasa manipülasyonlarını araştıracak CFTC, Ethereum’a ilgi duyuyor Cobinhood’dan ETH ve BTC Margin Trading Hamlesi: XRP ve NEM de Borsaya Eklendi Bu haber Ripple’ın hoşuna gitmeyecek! 3 merkez banka çapraz işlemler için…!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır