Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin ve Diğer Kriptolar Dalgalı Görüntünün Devam Etmesiyle Cansız Seyrediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin ve Diğer Kriptolar Dalgalı Görüntünün Devam Etmesiyle Cansız Seyrediyor
Bitcoin ve Diğer Kriptolar Dalgalı Görüntünün Devam Etmesiyle Cansız Seyrediyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin ve diğer sanal dövizler Salı günü düşüşteydi, kripto para dalgalanmaları devam ediyor.

Bitcoin en son saat 14.59’da, Bitfinex borsasında %0,19 düşerek 6.752,7$ oldu. Sanal döviz Aralık ayında 20.000$’a kadar çıktıktan sonra Şubat ayında gördüğü 6.000$ seviyesinden toparlanmaya çalışıyor.

CoinMarketCap’a göre kripto paraların piyasa değeri neredeyse %60 düşerek 259 milyar$’a indi.

Bazı yatırımcılar artan düzenlemelerin dalganmaları kısacağı ve bir olgunluk getireceğini söylüyor.

Orichal Partners’ın kurucu ortağı Adrian Lai South China Morning Post’a verdiği demeçte, “Düzenleyiciler kripto paraların gelişimini önlemiyor, endüstri olgunluğunun sağlanmasında yardımcı olacak şekilde piyasa düzenini daha iyi hale getirmeye çalışıyorlar.” dedi.

Bitcoin fiyatları küresel gözlemcilerin sanal dövizleri nasıl düzenleyeceğine kafa yormasıyla bir süredir dalgalı seyrediyor. Emtialar ve Borsa Komisyonu dijital para birimleri için emtia kanunlarının geçerli olacağını söylemişken, İngiltere’de, meclis üyeleri kripto paralara bir soruşturma başlatmaya hazırlanıyor.

Bu sırada Bank of America (NYSE:BAC) araştırmacıları Bitcoin balonunun patlamakta olduğunu beyan etti. Baş Yatırım Stratejisti Michael Hartnett yazdığı makalede sanal döviz tarihteki diğer büyük fiyatlı varlık balonlarının izleyeceği aynı yolu izleyeceğini işaret etti.

Diğer sanal dövizler karışık bir görünüme sahip, Dünya’nın en büyük ikinci dijital para birimi Ethereum %0,07 artarak 396,07$ oldu. En büyük üçüncü kripto para Ripple %0,42 düşerek 0,48144 olurken, LiteCoin %1,26’lık düşüşle 113,69$’a geriledi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin ve Diğer Kriptolar Dalgalı Görüntünün Devam Etmesiyle Cansız Seyrediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Analistlere Göre Boğa Rallisini Doğrulayacak Kritik Bitcoin Seviyeleri Bitcoin Fiyatı 12.000 Dolar Seviyesinde Civic CEO’su Vinny Lingham, Yeni Bitcoin Tahminini Açıkladı Bitcoin’in yıl sonuna kadar 20 bin doları aşma şansı belirlendi Ünlü Ekonomist Paul: ABD Kripto Paraları Vergiden Muaf Tutmalı Bitcoin yanlısı Anthony Pompliano, Ripple ve XRP için yeni görüşünü açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır