Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TradeShift CEO’su: Blockchain Küresel Tedarik Zincirlerini Destekleyecek Kadar Olgun Değil

Ana Sayfa » GÜNCEL » TradeShift CEO’su: Blockchain Küresel Tedarik Zincirlerini Destekleyecek Kadar Olgun Değil
TradeShift CEO’su: Blockchain Küresel Tedarik Zincirlerini Destekleyecek Kadar Olgun DeğilTradeShift CEO’su ve kurucu ortağı, yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, blockchain teknolojisinin tedarik zincirlerini daha ucuz ve daha verimli yapabileceğini vurguladı. Yine de, Christian Lanng açıklamasının devamında blockchain’in henüz olgunlaşmamış olduğunu ve şu an bütün tedarik zincirini destekleyecek güce sahip olmadığını da belirtti.

Blockchain’in Olgunlaşması Gerek
Lann bugün katıldığı Dünya Ekonomik Forumu etkinliğinde, CNBC‘ye verdiği demeçte ilginç açıklamalarda bulundu. TradeShift CEO’su blockchain’in temel olarak ürünlerin orijinalliğini, çıkış yerini ve diğer detayları belirtme konusunda mükemmel bir teknoloji olduğunu vurguladı.

Bitcoin’in alt yapısını oluşturan teknoloji sayesinde, ürünler üzerinde çeşitli hakları olan hisse sahipleri ve paydaşlar, eski yöntemlere kıyasla sadece blockchain ağı üzerinden ürün ile ilgili bütün detaylara anlık olarak ulaşabilir. Lanng’ın görüşüne göre bu durum çok mükemmel olsa da, şu sıralar birazcık pahalı olması ve performans açısından yeterince olgun olmaması.

”Problem şu ki, bu yüksek peformanslı bir teknoloji değil.”

Lanng yaptığı açıklamanın devamında firmaların şu sıralar tedarik zinciri platformlarını daha fazla verim almak adına dijitalleştirmesinin önem arz ettiğini belirtti. Bunu yapmanın en kolay ve bariz yollarından birisi de blockchain. Yine de Laang bu yeni teknolojinin etrafındaki hype konusunda biraz endişeli.

”İnsanlar blockchain dediklerinde, bence onların asıl söylemek istediği şey bir şeyleri dijital olarak bağlamak. Bence blockchain teknolojisi henüz bunu yapacak kadar olgun değil. Ben bunun yanı sıra bu hypenin bir kısmı konusunda endişeliyim.”

TradeShift CEO’su: Blockchain Küresel Tedarik Zincirlerini Destekleyecek Kadar Olgun Değil isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TradeShift CEO’su: Blockchain Küresel Tedarik Zincirlerini Destekleyecek Kadar Olgun Değil - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Madencilere Elektrik Kesim Şoku! Kripto Paraların Menkul Kıymetlerin Yerini Alması Yakın Mı? Teknolojistler Yanıtladı Londra merkezli kripto para borsası yanlışlıkla Bitcoin Cash dağıttı Bakkt Platformu CEO’su İddialı Konuştu: Kripto Para Piyasası Devrime Hazır Olsun 10 Bin Doları, 2 Haftada 39’a Katladı Yeni bir Bitcoin borsası geliyor ve IEO pazarını hedef alıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır