Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin fiyat düşüşü ne zamana kadar devam edecek? Analist Willy Woo cevaplıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin fiyat düşüşü ne zamana kadar devam edecek? Analist Willy Woo cevaplıyor!
Bitcoin fiyat düşüşü ne zamana kadar devam edecek? Analist Willy Woo cevaplıyor!

2/2


2/2

Bitcoin fiyat düşüşü ne zamana kadar devam edeceği henüz belirsizliğini koruyor. Ekim ortalarında $6,500 seviyelerinde tekrar gezinince, bir çok analist, bir yıldır süren ayı piyasasının nihayet sona erdiğini düşünmüştü.

Bitcoin fiyat düşüşü 2019 ortalarına kadar devam edecek$6,500 seviyesi bir çok analist tarafından Aralıktaki Bitcoin rallisine yakıt depolanması olarak görüldü. Yatırımcı ve teknik analist Willy Woo, kripto paranın amiral gemisinin yakın geleceğini toz pembe olduğuna inanmıyor.

Twitter konu hakkında düşüncelerini aktaran Woo, Bitcoin fiyatının 2019 ortalarına kadar zemini bulacağını düşünmüyor. Bunun anlamı, mevcut durum iyileşmeden önce en az 7 ay daha düşüş baskısısya karşılaşabiliriz.


Kuşkusuz, yüksek kalibreli kurumsal yatırımların eko sisteme yatırıma başlaması ve bitcoin işlemlerindeki artış ve de günlük Bitcoin işlem kapasitesinin artması olumlu işaretler kısa dönem boğa koşusuna işaret ediyor. Ancak Woo, bir kaç temel indikatörün en azından yakın zamanda karanlık bir resim sunduğunu belirtiyor.

Örneğin, Woo bir noktaya işaret etti. NVTS -Bitcoin ağı değerinin işlem değeriyle bölümü- destek noktasının altına düştü ki bu geleneksel sat işaretidir. Dahası, boğa işareti sayabileceğimiz Bitcoin Ağı Momentumu henüz artmadı.


Tabi bu kesinlikle kısa dönemde Bitcoin fiyatı artmayacak anlamına gelmiyor. Fakat, Woo 200 günlük hareketli otalamayı kırmadan bunun pek mümkün görünmediğini söylüyor.

Eğer fiyat (kısa dönemli) buradan yukarıya fırlarsa-ki bu mümkün- 200 günlük hareketli ortalamanın destek noktası olduğunu düşünüyorum. Bu nokta 7,000 dolar çizgisinde.

Haberi hazırlama sırasında, Bitcoin $6,340 seviyesi üzerinden işlem görmektedir. Kripto para piyasası toplam hacmi ise 209 milyar dolar ve so 24 saat içerisinde toplam işlem hacmi ise 12 milyar dolardır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin fiyat düşüşü ne zamana kadar devam edecek? Analist Willy Woo cevaplıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vitalik Buterin’den, Justin Sun’a 1 Nisan şakası Paribu borsası Monero ve Zcash’i neden listelemediğini açıkladı Bitcoin tarihindeki ilk FED faiz indirimini görebilir… Faiz indirimi, BTC’yi nasıl etkiler? Son 5 yılda Kurumsal Yatırımcıların % 41’i ICO’lara Yatırım Yaptı Mark Zuckerberg, Facebook’ta Kripto Çalışması Yapacak Gate.io Önde Gelen Kripto Paraların da Aralarında Olduğu 19 Koin’i Delist Ediyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır