Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash ABC Uygulaması, BitPay’den Destek Aldı – Gerilim Artıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash ABC Uygulaması, BitPay’den Destek Aldı – Gerilim Artıyor
Bitcoin Cash ABC Uygulaması, BitPay’den Destek Aldı – Gerilim ArtıyorPopüler bir kripto para ödeme hizmeti platformu olan BitPay, 9 Kasım tarihinde önümüzdeki tarihlerde gerçekleşmesi beklenen Bitcoin Cash hard fork’u ve bunun BitPay cüzdanlarına vereceği tahmini etki hakkında açıklamalarda bulundu.

BitPay ilk olarak fork esnasında cüzdanlardaki bütün Bitcoin Cash’lerin güvende olacağını belirtti. Ödeme hizmeti sağlayıcısı bunun yanı sıra kullanıcıların fork’dan bir kaç saat öncesinde yapacakları işlemleri askıya almalarını tavsiye etti.

”Hard fork esnasında, gelen veya giden işlemlerin yok olması veya çifte harcamaya neden olması riski çok yüksek.”

BitPay kullanıcılara verdiği bilgide platformun Bitcoin Cash fork’u sonrası doğan ağlardan Bitcoin ABC uygulamasını desteklemeye niyeti olduğunu vurguladı. Stephen Pair tarafından yönetilen firma, kullanıcıların güvenliğinin onlar için en önemli unsur olduğunu ve bu sebeple fork esnasında sıkıntısız bir tecrübe yaşanmasını garanti altına alacaklarını da ifade etti.

Yayınlanan bildirideki Bitcoin ABC ile ilgili bölüm ise şu şekilde:

”Hard fork sonrası ortaya çıkan ağ bölünmesi durumunda, BitPay cüzdanı sadece BitPay mağazaları için ödeme işlemine devam edeceğimiz Bitcoin Cash zincirini destekleyeceğiz. BitPay cüzdanında var olan tokenlerin dışında yeni tokenler üretme gibi bir planımız yok.”

Bitcoin Cash hard fork’u özellikle Bitmain kurucu ortağı Jihan Wu ve Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright arasındaki gerilime Roger Ver‘in de eklenmesi ile ciddi bir gündem haline geldi.

Bitcoin Cash ABC Uygulaması, BitPay’den Destek Aldı – Gerilim Artıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash ABC Uygulaması, BitPay’den Destek Aldı – Gerilim Artıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Artışı, Güney Koreli Hukukçuların Kripto Düzenleme Talebiyle Sona Erdi Buterin Kendi Hakkındaki Dolandırıcılık İddialarını Yalanladı! Çin’den Bitcoin madenciliğine darbe hazırlığı Toplam Bitcoin adedi neden sınırlı? Son Haftaların En Göze Çarpan Kripto Parası: Binance Coin (BNB) Calvin Ayre: Bitcoin Cash SV Rakiplerinden Çok Daha Üstün

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır