Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 10.000$ Seviyesinin Üzerinde Kalabilmek İçin Çabalıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 10.000$ Seviyesinin Üzerinde Kalabilmek İçin Çabalıyor
Bitcoin 10.000$ Seviyesinin Üzerinde Kalabilmek İçin Çabalıyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin Cuma günü 10.000$ seviyesinin üzerine çıktı, önceki kayıplarından ileri yönde hareket etti.

Bitcoin Bitfinex borsasında geceyarısı 9.683$’ı gördükten sonra en son saat 13.29’da 10.074$ oldu.

Düzenleme baskıları son günlerde toparlanma yaşayan kripto paralar üzerinde baskı oluşturuyor. Bitcoin 6 Şubat’ta iki aylık en düşük değeri 6.000$’dan yukarıya çıkmıştı. Fiyat hala yılın başından bu yana %20 düşük.

Avrupalı hükümetler dijital dövizler üzerindeki baskıların devam etmesine yol açan birtakım düzenleme ölçütleri hazırlıyor. Almanya Federal Finansal Denetleyici Otoritesi (BaFin) ICO paraların “duruma göre incelenmeyi” planlarken, ülkenin baş finansal bekçisi Fransa Finans Otoriteleri kripto paralara dayanan tüm para kontratlarının reklam yasaklamaları gibi ülkedeki kanun türevlerine bağlı tutmayı hedefliyor.

Bu sırada, İngiltere Hazine Komitesi Bitcoin’in arkasındaki teknolojinin merkez bankacılık üzerinde bir risk yaratıp yaratmadığını araştırmak için kripto paralar üzerinde bir sorgu hazırlığında bulunuyor.

Diğer kripto paralar yüksekten işlem görüyor. Dünya’nın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum Bitfinex borsasında %4,81 yükselerek 954,61$ oldu.

En büyük üçüncü kripto para Ripple Poloinex borsasında %0,25 yükselerek 0,95739$ oldu. Litecoin ise en son %1,27 düşerek 206,21$ oldu.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 10.000$ Seviyesinin Üzerinde Kalabilmek İçin Çabalıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Eski IMF Ekonomisti ve Civic CEO’su: Bitcoin’de Nükleer Kış Kapıda! Bitcoin Şimdi Hangi Seviyeleri Hedefliyor? İşte Güncel Analist Yorumları GPU Kullanımına Sınır Bitcoin’le Toplam Ne Kadar İşlem Yapıldı? TRON güncellemeleri: BitTorrent, niTRon Zirvesi, zk SNARK, Justin Sun ve daha fazlası En Eski Bitcoin ATM Şirketi, İsviçre’nin Kripto Vadisine Taşındı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır