Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Grayscale 10 kripto paraya yatırım yaptı, sadece 2 tanesinden kazanç elde etti!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Grayscale 10 kripto paraya yatırım yaptı, sadece 2 tanesinden kazanç elde etti!
Grayscale 10 kripto paraya yatırım yaptı, sadece 2 tanesinden kazanç elde etti!

© Reuters.  © Reuters.

CNBC’deki son röportajında Michael Sonnenshein, Grayscale yatırım şirketinde yünetim kurulu başkanı, yatırımları ile ilgili konuştu. Sonnenshein, kripto piyasası ayı piyasasında toplam hacim olarak 600 milyar dolar eridiğini belirtti. Ayrıca son yayınlanan rapora göre, Grayscale 10 kripto paraya yatırım yaptı ve bunlardan 2 tanesinden olumlu sonuç aldı.

Grayscale 10 kripto paraya yatırım yaptı ve !Grayscale’in bugün yayınlanan 3. çeyrek raporu hakkında Sonnenshein şöyle konuştu.

“Eylül ayının sonuna kadar toplamda 330 milyon dolar Grayscale fonuna katıldı. Bu paranın çoğu kurumsal yatırımcılardan geliyor.

Sonnenshein’a göre, müşterilerinin çoğu yatırım konusunda tecrübeli. Çünkü çoğu müşterisi, şirket kurulduğu günden beri onlar ile beraber faliyet gösteriyorlar.

Şirket kendi başına 3. çeyrekte Bitcoin’e 81.1 milyon dolar yatırım yaptı. Yani ortalama her hafta 4,5 milyon dolar !

Sonnenshein:

Eylül ayından bugüne kadarki süreç, işimizin başlangıcından bu yana herhangi bir takvim yılında yaşadığımız en güçlü yıllık akışı işaret ediyor dedi.

Rapor aynı zamanda, Bitcoin ve XRP yatırımlarının geri dönüşünün olumlu olduğunu, ancak buna karşın Ethereum yatırımlarında ciddi zararda olduklarından bahsediyor.

Grayscale 2018- 3. Çeyrek Yatırım Sonuçları+% 12,6 – Bitcoin

-10.8% – Ethereum Classic

-46% – Ethereum

% -3.3 – Dijital Large Cap Fonu

-17.4% – Bitcoin Cash

+% 21,3 – XRP

-16.4% – Litecoin Yatırım Ortaklığı

-27.7% – Zen

Kaynak: Grayscale Dijital Varlık Yatırım Raporu 2018, 3.Çeyrek

Sonnenshein şöyle devam etti:

“Etkileşim içerisinde olduğumuz tüm kurumlar bu fiyat çekilmesini aynı zamanda sektörde tekrar pozisyon almak için bir fırsat olarak görüyorlar.

2017’denönce sektöre dahil olan yatırımcılar büyük boğa koşuna şahit oldu. Buna şahit olan ve bir sonraki boğa koşuna dahil olmak isteyen yatırımcılar sektöre dahil olmak için fiyatların geri çekilmesini bekledi.

Neden yatırımcıların diğer kriptolara nazaran Bitcoin’e daha çok ilgi gösterdiği sorusu karşısında, Sonnenshein şöyle cevap verdi:

Bitcoin, ister bireysel yatırımcı olsun isterse kurumsal, sektöre dahil olanların ilk önce satın aldıkları para birimidir. Bitcoin’i keşfettikleri zaman başka hangi kriptolar var diye bakıyorlar.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Grayscale 10 kripto paraya yatırım yaptı, sadece 2 tanesinden kazanç elde etti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Tekrar 8.000 Dolar Oldu! CCN Kapanıyor! Özel Haber: Yerel Seçimler Yaklaşırken, İsmail Hakkı Polat ile Blockchain ve Akıllı Şehirleri Konuştuk Arnavutluk Kripto Para ve Bitcoin Düzenlemeleri Oluşturmaya Başladı! Bir Kripto Para Borsası Daha Kepenk İndirdi! Bitcoin ve Altın Arasındaki Korelasyon Son Zamanların En Yüksek Seviyesinde

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır