Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Analistlerin Bitcoin senaryosu gerçekleşirse çok can yakacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Analistlerin Bitcoin senaryosu gerçekleşirse çok can yakacak!
Analistlerin Bitcoin senaryosu gerçekleşirse çok can yakacak!

© Reuters.  © Reuters.

Analistlerin Bitcoin senaryosu bir kıyamet senaryosundan farksız. Bitcoin için daha da aşağıya gider mi sorusuna uzmanlar evet diyor. Ama tabii ki farklı açılardan bakanlar da var.

Analistlerin Bitcoin senaryosu daha ne kadar kötüleşir?Analistlerin Bitcoin senaryosu pek çoklarının bozulmuş huzurunu daha da bozacak. Yazı hazırlandığı sırada Bitcoin fiyatı 4,365 dolar ve son 24 saat içinde % -5,4 civarında bir kayıp yaşadı. Her hangi bir ivme belirtisi göstermeyen Bitcoin için uzmanlar henüz en kötüsünün yaşanmadığı kanaatinde. CryptoPatterns haber bülteni yayıncısı Jon pearlstone önemli bir sıçrama yapmadan önce Bitcoinin daha da düşeceğine inandığını söylüyor.

“Eğer 6,000 dolardaki, eski düşük seviyeye tekrar ulaşmazsa bu defa daha düşük seviyeler test edilecektir. 4,000 doların altına düşerse 3,000 doları da görmesi muhtemeldir. Bu durumda aslında tüm zamanların en yükseğine çıkmasına neden olan bir seviyeye inmesi de gerçekleşebilir”

Eğer böyle bir durum gerçekleşirse elimizdeki Bitcoinleri ne yapalım sorusunun cevabı için tıklayınız

Olumsuzluk can sıkıcı eToro’dan kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan Bitcoin fiyatının son günlerde gün içinde aşağı yukarı hareketi olduğunu, 21 Kasımda mesela sabah 4,200 iken akşam 4,700 e çıktığını söyleyerek bu davranışın hem bir güç hem de br zayıflık olabileceğini söylüyor. Greenspan’a göre Bitcoin de yükselme potansiyeli var ama zamanı belli değil.

“ 4.250 dolara çıkması bence çok rahatlatıcı ancak daha düşerse bu sefer durak noktası 3,000-3,500 arası olacak.”

Kriptopara platformu TheTIE.io kurucu ortağı Joshua Frank kripto piyasasına ilk olumsuz havanın 7 Kasımda girdiğini söylüyor. Bitcoin, ilk kez 6.500 den 6,300’e düştüğü zaman. İşlerin daha da kötüye gitmesi ise 14 Kasımda gerçekleşti. O gün Bitcoin en ağır darbeyi aldı. Ve 5000 bandına geriledi. O zamandan bu yana olumsuz hava hala devam ediyor.

Bazıları hala umutluKripto piyasası bize her şeyin mümkün olacağını gösterdiği için Bitcoin’in akıbeti ne olur söylemek çok zor. Ancak bir kaç analist olumsuz havanın ortamı bozmasına izin vermek istemiyorlar onlara göre Bitcoinin geleceği parlak.

Adam back, Blockstream kurucusu , Bitcoinin gelecek bir kaç yıl içinde 250,000 ile 500,000 arasına fırlayacağına inananlardan mesela.

Gelecek yeni yıl acaba bu alanda bize ne gibi sürprizlerle gelecek dersiniz? Yine canlar mı yanacak yoksa yüzler mi gülecek?

Fiyat tahaminleri ile ilgili yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Piyasanın çöküş nedenleri ile ilgili yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Analistlerin Bitcoin senaryosu gerçekleşirse çok can yakacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Blok Ödüllerindeki Yarılanma Bitcoin için Sonun Başlangıcı Olabilir! FINRA’dan HempCoin’e Soruşturma! Ripple’ın CEO’su Garlinghouse: Bitcoin’de uzun pozisyon aldım Kripto Para Sektörü Bakkt Platformunun Açılışını Bekliyor Popüler şirketin yöneticisi: “Bitcoin 20 bin doları geçecek.” Kripto Para Madencilik Donanımı Üreticisi Canaan, Yüz Milyonlarca Dolarlık Yeni Fonlamasını Tamamladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır