Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Başarılı Yönetici: Bitcoin İnsanlara Özgürlük Veriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Başarılı Yönetici: Bitcoin İnsanlara Özgürlük Veriyor
Başarılı Yönetici: Bitcoin İnsanlara Özgürlük VeriyorOverstock.com’da CEO’luk görevini yürüten Patrick Byrne, Youtube’da Naomi Brockwell’in kanalına konuk oldu ve samimi açıklamalarda bulundu.

Başarılı yönetici Bitcoin’in insanlara merkezi otoriteler dışında bir şeyler yapma ve iletişim kurma şansını verdiğini ifade ederken bu durumun da özgürlükleri arttırdığını ifade etti. Byrne, Bitcoin ve diğer bazı kripto paraların merkezi olmama fikrini de sevdiğini ifade ederken, buna karşın dünya üzerinde başta Kim Jong Un gibi liderlerin bu fikri kötüye kullanma ihtimalinin olduğunu da sözlerine ekledi.

Overstock.com (NASDAQ:OSTK) CEO’su, ayrıca Blockchain teknolojisi ve kripto paraların, hükümetlerin hareket ve kontrol alanını kısıtladığını ifade ederken, bu durumun ne yönde şekil alacağını ise merak ettiğini açıkladı.

Başarılı isim sözlerine şöyle devam etti:

”Kripto para anarşistleri, her şeyi yerle yeksan edeceklerini ve ortada bir otorite bırakmayacaklarını söylüyor. Bu durum açıkçası beni korkutuyor. Ben böyle bir şeyin yaşanmasını istemem. Ki bence yaşanmayacak da. Çünkü, Çin gibi bir ülkenin liderinin kripto paralar sayesinde tüm dünyayı kontrol ettiğini bir düşünün. Bu gerçekten de korkunç bir durum olurdu.”

Patrick Byrne, hükümetlerin ise artık Bitcoin fikrine yavaş yavaş alıştığını ifade ederken, sözlerini şöyle sonlandırdı:

”Artık hükümetler de bu fikre yavaş yavaş alışıyor. Bence bu durum çok olumlu bir gelişme. Özellikle Batılı devletler, Bitcoin’in durdurulmasının zor bir şey olduğunu bence idrak ettiler. Çin için ise aynı şeyi söylemek mümkün değil.”

Başarılı Yönetici: Bitcoin İnsanlara Özgürlük Veriyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Başarılı Yönetici: Bitcoin İnsanlara Özgürlük Veriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

JP Morgan: Blockchain Bir Teknoloji Olarak Kripto Paralardan Ayrı Tutulmalı Binance Coin Bir Kripto Parayı Daha Geçmeyi Başardı! Tether (USDT), ilk kez 3 milyar doları geçti Craig Wright’ın Şirketi, ”Küresel Adli Takibat” İçin Avukat Arayışına Girdi! Bitcoin’de büyük yükseliş getirebilecek 4 şey Justin Sun Ethereum’u öldürmeye kararlı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır