Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Aralık Ayı Rekoru Yakın Olabilir: Bitcoin 3.500 Dolar Seviyesini Geçti!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Aralık Ayı Rekoru Yakın Olabilir: Bitcoin 3.500 Dolar Seviyesini Geçti!
Aralık Ayı Rekoru Yakın Olabilir: Bitcoin 3.500 Dolar Seviyesini Geçti!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin beklenmedik bir şekilde akşam saatlerinde 3.500 dolar seviyesini geçerek, kripto para sahiplerine beklemedikleri bir sürpriz yaptı. Bitcoin Cash hard forkunun ardından 15 Kasım tarihinden itibaren kripto para fiyatlarında ciddi düşüşler meydana gelmiş ve meydana gelen bu düşüşler dolayısı ile milyonlarca yatırımcı, Bitcoin fiyatının dip fiyat arayışı beklentisine girdiğini ve uzunca bir süre boyunca tekrar yükselmesini ve rekor kırmasını beklemediklerini kabullenmişlerdi. Bugün ise tam tersi bir olay yaşandı ve kripto para fiyatlarında yeşiller görülmeye başladı.

Bitcoin fiyatı ise bu süreçte 3.500 dolar seviyesini aşarak sadece birkaç saat içerisinde 350 dolardan daha büyük oranda değer kazandı ve kripto para borsalarında aniden alım taleplerinde ve satım taleplerinde beklenmedik artışlar görüldü.

Bitcoin fiyatının neden bu kadar artmış olabilecek olduğu konusunda ise büyük bir yatırımcının çok büyük bir alım talebinde bulunmuş olabilecek olduğu iddia edildi. Kripto para piyasalarında yeşillerin görülmesi ise yatırımcılara bu kötü süreçte bir an olsun mutlu bir gün yaşattı. Dip fiyat arayışının Bitcoin için son bulmuş olabilecek olduğu tahmin ediliyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Aralık Ayı Rekoru Yakın Olabilir: Bitcoin 3.500 Dolar Seviyesini Geçti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin boğası John McAfee, BTC banka kartlarını piyasaya sürdü Cryptopia Kripto Para Borsası Alım Satımı Açacağı Tarihi Duyurdu! Ethereum cephesinde anonimlik sesleri! Ethereum Monero’ya rakip olabilir SEC’den Hester Peirce: Bitcoin ETF kesinlikle mümkün görünüyor Holochain Bu Metrikte, Bitcoin, Ethereum ve Diğerlerini Geride Bıraktı! Bitcoin madenciliği devi, bugün Nasdaq’ta listeleniyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır