Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

OKEx Yöneticisi: Fırtına Öncesi Sessizliği Yaşıyoruz

Ana Sayfa » GÜNCEL » OKEx Yöneticisi: Fırtına Öncesi Sessizliği Yaşıyoruz
OKEx Yöneticisi: Fırtına Öncesi Sessizliği Yaşıyoruz

3/3


2/3


Lider kripto para biriminin doğum günü yaklaşırken, dünyanın en büyük ikinci kripto para borsasının yetkililerinden birisi, Bitcoin hakkında oldukça olumlu tahminlerde bulundu.

OKEx içerisinde İşlemlerden Sorumlu Yetkili olarak görev alan Andy Cheung, kendi Twitter hesabından attığı bir tweet ile, iyi bir fırtına öncesi ortalığın her zaman sessiz olduğuna değindi. Kripto para piyasasının yaklaşık bir yıldır oldukça sakin olduğunu ifade eden Cheung, doğum günü çocuğu BTC için yakın zamanda iyi bir şeylerin olacağını umabiliriz diyerek boğa bekleyenleri sevindiren bir tahminde bulundu.


İlgili haber:
2 Pizza’ya 10.000 Bitcoin Ödeyen Laszlo Hanyecz Röportajı – Kararından Memnun Mu?

Andy attığı tweet içerisinde kripto para biriminin evrimini gösteren iki önemli noktaya değindi. Bunlardan ilki bir kişinin binlerce pizza ile BTC alması olurken, diğeri ise lider kripto para biriminin 2017 yılının Aralık ayında 20.000 dolara ulaşması oldu. Söz konusu pizzanın satın alındığı gün daha sonra da Pizza Günü olarak kutlanmaya başladı ve o kadar popüler oldu ki, geçtiğimiz günlerde Türk bir bilgi yarışmasında bile soruldu.


İlgili haber:
Türk Yarışma Programında 125.000 TL’lik Bitcoin Sorusu!

Ancak ne yazık ki Bitcoin 20.000 dolarlık seviyeye çıktıktan sonra bu yükselişi koruyamadı ve basın saatine göre 6.350 dolardan el değiştirmekte.

OKEx Yöneticisi: Fırtına Öncesi Sessizliği Yaşıyoruz isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

OKEx Yöneticisi: Fırtına Öncesi Sessizliği Yaşıyoruz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinshares’ten kripto trendleri üzerine dikkat çeken rapor: “Bitcoin’in yükselişi önlenemez.” CoinMarketCap Üzerinde Bitcoin Paritelerine Sahip Borsaların 25’inin Hacmi, Wash Trading’ten Geliyor! Sun, Hakkında Çıkan İddialara Yanıt Verdi: Hepsi Yalan Litecoin (LTC) Lightning Network CoinGate’ye entegre ediliyor IOTA’nın Güvenlik Kusuru Bulanlara 220.000 Dolar Ödül Var! ‘Kripto Şehri’ Bitcointopia’nın CEO’su Sahip Olmadığı Adaları Satmaya Çalıştığı Gerekçesi ile Tutuklandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır