Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Wall Street Yatırımcısı Bill Miller: Bitcoin’in Çok Daha Fazlasına Veya Sıfır Değere Sahip Olma Olasılığı Var

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Wall Street Yatırımcısı Bill Miller: Bitcoin’in Çok Daha Fazlasına Veya Sıfır Değere Sahip Olma Olasılığı Var
Ünlü Wall Street Yatırımcısı Bill Miller: Bitcoin’in Çok Daha Fazlasına Veya Sıfır Değere Sahip Olma Olasılığı VarWall Street’in önde gelen yatırımcılarından birisi olan Bill Miller, 7 Ocak tarihinde CNBC ile yaptığı röportajda, lider kripto para birimi Bitcoin hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Miller Value Partners firmasın kurucusu olan Miller, CNBC ile yaptığı röportajda Bitcoin’in ilginç bir teknolojik deney olduğunu ve her yıl yeni bir daha düşük seviye trendi çizdiğini ifade etti. Bitcoin’in geçtiğimiz sene en düşük seviye olarak 3.200 dolarda gezindiğini belirten Miller, Bitcoin’in şimdi tekrardan 4.000 dolara çıktığını ifade etti ve şunları aktardı:

”Bitcoin’in çok daha fazla veya sıfır değere sahip olma olasılığı var.”

Yatırımcı bunun yanı sıra başka bir eğilime dikkat çekti ve Bitcoin tam olarak 2017 yılının Aralık ayında zirve yaptıktan 52 hafta sonra dibi bulduğunu, ancak hisse senedi piyasasının üç veya dört hafta daha dibi bulmadığını ifade etti. Miller bunun yanı sıra portföyüne kripto paraları eklemesinin sebeplerinden birisinin altını çizdi ve kripto para piyasaları ile hisse senedi piyasalarının uzun süreli bir ilişkiye sahip olmadığını, kripto paralar düşerken geleneksel piyasaların yükselebileceğini veya tam tersinin mümkün olduğunu belirtti.

”Ben bir Bitcoin gözlemcisiyim, kendime ‘inanan’ diyemem.”

Miller 2017 yılının Aralık ayında 20.000 dolara ulaşıldığında, hedge fonundaki fonların neredeyse %50’sini kripto paralara yatırdığını ifade etmişti. Miller bunun yanı sıra 2018 yılının Temmuz ayında da Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulunmuştu:

”Bu gerçekten enteresan bir teknolojik deneme. Bunun nasıl sonuçlanacağını bilemiyoruz. Şu anda 7 bin 800 dolar ya da o civarlarda bir yerde. 100 dolar iken çok çok daha riskli bir yatırımdı artık öyle değil. Düzenlemeler ve bilinirlik giderek arttı, balon olma ihtimali her geçen gün daha da azalıyor.”

Ünlü Wall Street Yatırımcısı Bill Miller: Bitcoin’in Çok Daha Fazlasına Veya Sıfır Değere Sahip Olma Olasılığı Var isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Wall Street Yatırımcısı Bill Miller: Bitcoin’in Çok Daha Fazlasına Veya Sıfır Değere Sahip Olma Olasılığı Var - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Block.one Bu Site Adını Almak İçin 30 Milyon Dolar Ödedi Kriptolar Bitcoin’in 8.000$’ın Altına İnmesiyle Düşüşte Telegram’a Kripto Para Alım Satımı Geliyor Bitcoin’de Bir 100 Bin Dolar İddiası Daha Binance’de parti  başlıyor! İlk aşamada Bitcoin ve 5 altcoin desteklenecek Amerikan Polisi Uyuşturucu Çetesini Çökertti: 17 Bin BTC!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır