Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Almeela ile Arbiex Anlaşma Yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Almeela ile Arbiex Anlaşma Yaptı
Almeela ile Arbiex Anlaşma Yaptı


Türkiyenin yerli ilk ve Tek kripto projesi Almeela yatırımcıları Arbiex arbitraj platformu üyeliklerinde KZE ve ALDX kripto para birimleri ile ödeme yaptıklarında indirim ve ömür boyu üyelik kazanacak.

Türkiye’nin ilk kripto ödeme sistemlerini hayata geçirmeye hazirlanan Almeela, Arbiex ile stratejik çözüm ortaklığı anlaşmasına imza attı.

Piyasadaki alım-satım farklarını değerlendirerek arbitraj yöntemi ile yatırımcıların kripto para borsalarinda kar etmesini sağlayan Arbiex arbitraj platformuna üyelikler yıllık 990 usd iken, yapılan anlaşma ile ömür boyu üyelik 3000 KZE veya 30000 ALDX olarak belirlendi.

Arbiex nedir

Arbiex, kripto para borsalarındaki fiyat farklarını tespit edip ve otomatik işlem yapmayı sağlayan bir platformdur, şu anda 15 borsa ile anlaşması vardır, Dijital para birimleri çok hareketlidir, bu nedenle alım satım işlemlerinde manuel olarak borsada kar yapmak çok zordur. Arbiex platformu aynı anda bir borsadan alım yapan ve diğerinde satan işlemleri gerçekleştirerek yüzde olarak belirlediğiniz kârı oluşturur

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Almeela ile Arbiex Anlaşma Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Piyasası Son Durum: Bitcoin, Ethereum ve XRP Facebook’taki Kullanıcı Verileri Diğer Şirketlerle Paylaşıldı PaySafe Group Yetkilisi Yankov, Kripto Paraların Büyümesi İçin Gereken Üç Etmeni Açıkladı Bitcoin’i 2011’de öngören adamdan kripto para derecelendirme sistemi Bitcoin Cüzdanları Hareketleniyor, Fiyatta Hareketlilik Görmek Mümkün Binance’ten Bitcoin Destekli Sabitkoin Duyurusu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır