Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yeni Blockchain Başlangıç Fonu

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Yeni Blockchain Başlangıç Fonu
Yeni Blockchain Başlangıç Fonu

IBM ve telekom holdinglaerinin girişim kolu Comcast, işletmelerin blok zincir teknolojisini kullanmalarına yardımcı olan ilk aşamadaki firmaların ölçeklendirilmesine yönelen bir yatırım fonu destekleniyor.

MState, blok zincir şirketlerine global yatırım  yapmayı ve sonuç olarak Fortune 500 müşterileri ile bağlantı kurmayı amaçlıyor ve kurucularından Rob Bailey Bloomberg’e bir röportaj verdi.

IBM önümüzdeki 6 ay içinde 6 firma 25.000 $ – 50.000 $ yatırım yapmayı düşünüyor dedi.

Bailey şunları söyledi;

“Fortune 500 şirketlerinde büyük bir fırsat var ve hangi şirketlerin birlikte çalışacaklarını bilmiyorlar.”

Düzenlemeyegöre Comcast Ventures finansman sunuyor, IBM ise Mstate hizmeti sağlayacak. IBM’deki blok zincir stratejisi ve ekosistem geliştirme departmanının genel başkan yardımcısı Jaine Grasso teknolojisi firmasının “MState için kesintiye gitmeyen” girişimcilere de yardımcı olabileceğini belirtti.

“2018 yılında, sağlık uygulamaları ile hükümete, tedarik zincirine ve perakende satışa gayrimenkul ve ulaştırma endüstrilerine yaygınlaşan giderek artan sayıda işletme blockchain kullanım vakası göreceğiz”

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yeni Blockchain Başlangıç Fonu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Anthony Pompliano: Kripto Paralar Düşebilir! Ethereum Merkeziyetsiz Uygulaması Bancor, Hızlı ve Ücretsiz İşlemler İçin EOS’a Açılıyor! Bitcoin golden cross sonunda görüldü: Yüzde 150 artış kapıda olabilir Rus Merkez Bankası Başkanı Kripto Paraları Övdü! 4.9 Milyar dolarlık Bitcoin’i aklamakla suçlanan Vinnik açlık grevine başladı Blockchain ve Kripto Tabanlı Akıllı Telefonlar, ‘Gümbür Gümbür’ Geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır