Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

22 Yıllık Wall Street Uzmanı Açıkladı ‘ Bitcoin Henüz Dibi Görmedi ‘

Ana Sayfa » GÜNCEL » 22 Yıllık Wall Street Uzmanı Açıkladı ‘ Bitcoin Henüz Dibi Görmedi ‘
22 Yıllık Wall Street Uzmanı Açıkladı ‘ Bitcoin Henüz Dibi Görmedi ‘


22 Yıllık Wall Street Uzmanı Caitlin Long son yaptığı açıklamalarda ‘ Bitcoin henüz dibi görmedi ‘ dedi. 2012’den beri Bitcoin’in (BTC) gelişimini takip eden 22 yılık Wall Street çalışanı Caitlin Long, kısa bir süre önce Wall Street ve kripto para birimleri arasındaki en son haberleri ve son gelişmeleri konu alan bir dizi tweetini kendi adresinden yayınladı.

Bitcoin Henüz Dibi Görmedi Ama Geleceği VarLong’a göre, Wall Street cephesinde en önemli haber, 12 Ekim’de düzenlenen , Ethereum Blockchaini üzerinde yürütülen TZERO’nun Token oluşturması konusu.

Long şunları ekledi:

“Bitcoin henüz dibi görmedi diye düşünüyorum fakat geleceğe bakan yönüyle kripto varlıklara sahip olmanın en önemli faydası özellikle yatırımcılara bakan yönüyle haksız ve stabil olmayan piyasa düzenine karşı bir alternatif olabilme yeteneğidir.

son dönemde özellikle verimsizlik ve dezavantaj içeren bazı uygulamalardan dolayı kendisinin finansal sisteme yönelik oldukça eleştirisi olmuştu.

Aynı zamanda Harward hukuk mezunu da olan Czitling Long devam eden seri tweetlerinde kullanıcıların Tokenlerini borsada veya cüzdanlarında tutabilme olanağı olmasının önemine vurgu yaptı.

Bu seçenek Wall Street’i de doğrudan koruyacaktır. Çünkü her mal sahibi kendi kripto paralarını cüzdanlarına çekebilir ve eğer isterlerse seçtiklerinin doğrudan sahibi de olabilirler.

Bunun çok önemli olduğunu çünkü yatırımcılara finansal varlıklarını tutmak istedikleri yerlere ayrıca bir alternatif sunduğunu belirtti.

CryptoGlobe’nun 15 Ekim’de bildirdiğine göre, dünyanın en büyük finansal hizmetler şirketlerinden biri olan ve yönetimi altındaki 7.2 trilyon dolarlık varlığa sahip olan Fidelity Investments, dijital para birimleri için kurumsal kalite ve ticaret yürütme hizmetleri sunmaya başlayacağını duyurdu. Fidelity Şirketi 1946 yılında kurulmuştur, merkezi Boston’dadır. Dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden de biridir.

Fidelity’nin kripto ile ilgili hizmetlerinin 2019’a kadar mevcut olacağı ve dijital varlıklara yatırım yapmak için “hedge fonları, aile ofisleri ve piyasa arabulucuları” gibi daha kurumsal yatırımcıları teşvik etmeye odaklanacağı belirtiliyor.

Bu gelişmeyi yorumlayan Long,

Bitcoin Henüz Dibi Görmedi fakat geleceği var. Çok önemli ve büyük firmalar bu alana konsantre olmuş durumdalar. Fidelity Investments ‘da bunlardan birisi. Fidelity’nin kripto para birimi ile ve ilgili ürünlere olan ilgisinin önemle takip edilmesi gerektiğini düşünüyorum. dedi

Yatırımcılara UyarıBilhassa long, Fidelity’nin kripto platformunun büyük ihtimalle küçük yatırımcılar için vergi mükellefi destekli veya Fed destekli bir firma tarafından inşa edilenlerden çok daha güvenli olacağını düşünüyor.

Yenilenen yeni kripto para piyasalarındaki potansiyel risklere karşı yatırımcıları uyarmaya çalışan Long, kurulan Wall Street şirketlerinin bile ortaya çıkan varlık sınıfının volatilite niteliğini koruyamayabileceğini söyledi.

Dikkat edin! Bitcoin piyasasında sınır yok. Bu nedenle, Wall Street’teki muhattabınız Bitcoin tarafından% 100 desteklenmediği takdirde, bankada veya forklaşmada (geriye doğru bir kripto para birimine uyumsuz yükseltme) büyük kayıplar meydana getirebilir. Bir noktada operasyonel problemlerden zarar bekliyorum. Risk yönetimine dikkat edin ve dersinize iyi çalışın derim.

Bitcoin’in son dönemde tekrar yükselişe geçeceğini dillendirenlerin sayısı oldukça fazla. Bunun yanında Bitcoin henüz dibi görmedi deyip temkinli olunması gerektiğini ifade eden de çok. En iyisi yatırımlarımızı yaparken Caitlin Long’un da dediği gibi dersimize iyi çalışmak risk faktörünü unutmamak. Gelişmeleri bizimle takip edin.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

22 Yıllık Wall Street Uzmanı Açıkladı ‘ Bitcoin Henüz Dibi Görmedi ‘ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

23 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi Chris Burniske: Bitcoin 1 Trilyon Dolarlık Piyasa Değerine Ulaşabilir! Alp Işık’tan Bitcoin Arzı ve Ripple’ın Kongre Mektubuna Çarpıcı Yaklaşım Bitcoin ve XRP Fiyatından Blockchain Harcamalarına: İşte 2019’da Kripto Para Piyasaları İçin Yapılan 5 Önemli Tahmin! Binance’in CEO’su Changpeng Zhao: Sahte Raporlar Önemli! Armstrong: Kanada Planımız Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır