Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Trevon James: 2020’de Bitcoin 10 Dolar Olmazsa Köpeğimin Dışkısını Yiyeceğim!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Trevon James: 2020’de Bitcoin 10 Dolar Olmazsa Köpeğimin Dışkısını Yiyeceğim!
Trevon James: 2020’de Bitcoin 10 Dolar Olmazsa Köpeğimin Dışkısını Yiyeceğim!

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para dünyasında pek yakından tanınmayan ancak bilinirliği fazla olan genç isimlerden birisi de Trevon James. Bitcoin ve kripto paralar hakkında pek fazla yorum yapmayan ancak zaman aralıkları ile açıklamalar ile gündeme gelen genç isim bugün sosyal medya hesabından kuvvetli bir iddia ortaya attı.

Trevon James’e göre kripto para birimi Bitcoin, gelecek yıl değil ancak gelecek yıldan sonraki 1 Ocak 2020 tarihinde 10 dolara düşecek ve bu seviyeyi görecek olması ile tarihin en büyük düşüşünü bu tarihte yaşamış olacak. Bu iddiasının doğru olmaması durumunda söz vererek köpeğinin dışkısını ”hemen” yiyecek olduğunu ve bunu canlı olarak kendi kanalında yayınlayacak olduğunu belirten James, iddiasının tutmaması durumunda zor günlerin kendisini beklediğini biliyor ancak buna rağmen çok iddialı konuşarak kendisine inandırmayı başarıyor.

”Köpeğinin Dışkısının Tamamını Yiyeceksin”
Trevon James’e sosyal medya hesabından yapmış olduğu bu açıklama sonrasında bazı kripto para yatırımcıları ve yorumcuları ”eğer 10 dolar olmazsa köpeğinin tüm dışkısını yiyeceksin, tadına bakıp bırakmayacaksın, seni o zaman destekler ve dediklerine hep inanabiliriz.” dedi.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Trevon James: 2020’de Bitcoin 10 Dolar Olmazsa Köpeğimin Dışkısını Yiyeceğim! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 5.000 Doların Üzerinde Konsolide Oluyor! Samsung’dan 2.9 Milyon Dolarlık Kripto Para Yatırımı eToro, Tron’u Ekledi Tone Vays: Bitcoin Bugün Bu Seviyeyi Kırarsa Fırlayabilir! Son Dakika: Ethereum, Ripple, Litecoin, Cardano, TRON ve BitTorrent Haberleri Kripto Para Piyasası Ciddi Bir Düşüşten Sonra Yeniden Yeşillendi – EOS ve XRP Yükselişe Liderlik Ediyor AB’nin Finansal Otoritesi Kripto Para Gözetimine Ayırdığı Bütçeyi Arttıracak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır