Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Zcash’de Yapılan İyileştirmeler İle, Gönderim Süreleri 6 Kat Kısalıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Zcash’de Yapılan İyileştirmeler İle, Gönderim Süreleri 6 Kat Kısalıyor
Zcash’de Yapılan İyileştirmeler İle, Gönderim Süreleri 6 Kat KısalıyorZcash’in gönderim süreçlerini yönetmek birçok bilgisayar için fazla zor kaçan bir fonksiyon ve kurum yetkilileri bu konu ile ilgili çalışmalar yapıyorlar. Son olarak konu ile ilgili konuşan Zcash CTO’su Nathan Wilcox, yaptığı açıklamada Sapling’de yapılan iyileştirmeler sonucunda Zcash gönderimlerinin artık hem daha hızlı hem de daha ‘hafif’ olduğunu ifade etti.

Gizli gönderimlerin ve diğer özelliklerin birçok borsanın ya da cüzdanın teknik kapasitesini aştığını ve bu sebeple fazla listeleme yapamadıklarını belirten Wilcox, artık bu sorunu çözme yolunda ciddi adımlar attıklarını, şu sözlerle ifade etti:

”Sapling protokolünde yaptığımız iyileştirmeler sayesinde artık çok daha rahat bir şekilde gönderimler yapılabiliyor. 100 kat daha hafif bir gönderim yapmak artık mümkün. Aynı zamanda, yaptığımız teknik iyileştirmeler, bize 6 kat daha hızlı gönderim yapma imkanı da tanuyor ki bu durum da bizler için çok önemli bir haber.”

Bir süre sonra tamamen gizlilik odaklı olmak ve bunu kullanıcıların inisiyatifine bırakmak istemediklerini belirten geliştirici ekip ise, Sapling sayesinde şu anda doğru yolda olduklarını da aktardı.

Konuyla ilgili yapılması gereken teknik iyileştirme ve alt yapı çalışmalarına, hız vererek devam edeceklerini aktaran yetkililer, Zcash’in kullanım alanını ve oranını arttırmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Bu yazının kaleme alındığı dakikalarda, Coin Market Cap verilerine göre Zcash, yüzde 2’lik bir düşüşle şu anda 124 dolardan kendisine alıcı buluyor.

Zcash’de Yapılan İyileştirmeler İle, Gönderim Süreleri 6 Kat Kısalıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Zcash’de Yapılan İyileştirmeler İle, Gönderim Süreleri 6 Kat Kısalıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Huobi Kripto Para Borsası, Cebelitarık Lisansını Sonunda Aldı! 300 Yıllık Saat Üreticisi, Kripto Para Cüzdanı İçeren Saat Üretecek! Bitcoin 3.700 Dolara Düştü! John McAfee’nin Hayatı Film Oluyor! Ukraynalıların Kripto Gelirlerinin Yüzde 19.5’ini Vergi Olarak Ödemesi ”Tavsiye Ediliyor” Dev İspanyol Bankası BBVA, Blockchain Üzerinde Porsche Holding’e 150 Milyon Avroluk Kredi Verdi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır