Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple, SBI Başkanı’nı Kadrosuna Kattı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple, SBI Başkanı’nı Kadrosuna Kattı
Ripple, SBI Başkanı’nı Kadrosuna Kattı

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para şirketi Ripple’dan önemli bir anlaşma hamlesi geldi. Son dönemde ekibini güçlendirmek için kolları sıvayan başarılı şirket, SBI Holdings’in CEO’sunu yönetim kuruluna eklerken, bu haber XRP topluluğunda da geniş yankı uyandırdı ve büyük de bir sevinçle karşılandı.

SBI Holdings’te hali hazırda yönetim kurulu başkanı ve CEO olarak görev yapan Yostitaka Kitao’nun bundan sonra Ripple’da yönetimin bir parçası olacağı ifade edildi. Global finansal piyasalarda 40 yılı aşkın bir süredir çalışan ve büyük bir tecrübe sahibi olan Kitao’nun, şirkete büyük bir güç katacağını ifade eden Ripple kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Chris Larsen, şunları ekledi:

”Şu anda bizim müşteirlerimizin neredeyse yarısı Asya bölgesinde yer alıyor. Bu alanda hızla gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Tüm bunlar göz önüne alındığında sayın Kitao, şirketimize harika bir zamanda katılıyor. Kitao’nun da kaıtlımı ile Ripple olarak Asya bölgesinde daha aktif ve daha güçlü bir şekilde yer almaya çalışacağız.”

Ripple, bilindiği gibi SBI ile de çok yakın bir ilişkiye sahip. Firma, daha önceki dönemlerde SBI’dan ciddi övgüler almıştı. Japonya’nın en büyük finansal şirketlerinden birisinin de SBI olduğu düşünüldüğünde, sürecin bu hale gelmesi aslında pek de sürpriz değil. Ripple’ın sunduğu ürünleri kullanma konusunda çok hevesli olan ve sürekli olarak Ripple ile çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren şirketin, bundan sonraki dönemde de Kitao araclığı ile birlikte, Ripple ile olan bağlarını daha da sağlamlaştırması bekleniyor.

Ripple, SBI Başkanı’nı Kadrosuna Kattı yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple, SBI Başkanı’nı Kadrosuna Kattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD’nin konuştuğu Müller Raporu’nda çarpıcı Bitcoin gerçeği VanEck’in Bitcoin ve kripto açıklaması, Vitalik Buterin’in sohbeti ve XRP’in çözüm mucidi 19 Kasım Ripple analizi: XRP fiyatı için destek ve direnç seviyeleri, beklenen yön ve daha fazlası IBM’in Blockchain Platformuna İki Dev İsim Katıldı Binance CEO’sundan Çin Kehaneti Moneygram XRP çözümlerini bir an önce kullanmak istiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır