Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yüzde 90 Değer Kaybeden Altcoinler Fırsat Yaratıyor Mu?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yüzde 90 Değer Kaybeden Altcoinler Fırsat Yaratıyor Mu?
Yüzde 90 Değer Kaybeden Altcoinler Fırsat Yaratıyor Mu?

© Reuters.  © Reuters.

Mevcut Kripto para piyasasına yönelik aşırı duyarlılık geçen ay boyunca her bir kripto para biriminde büyük bir satış yaşanmasına sebep oldu. 2018’in ayı piyasası, %90’ın üzerinde düşen fiyatlarla birlikte en kötü fiyatlardan biri olarak hatırlanacak. Sorulması gereken soru şu: Mevcut altcoin fiyatları fırsat doğuruyor mu?

Çoğu kişi, tüm kripto para birimlerindeki mevcut fiyatların çok iştah açıcı olduğunu, en sevdiğiniz projeden daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, muhtemelen bunu yapmak için iyi bir zaman olacağı konusunda hem fikir.

Ancak, fiyatların % 90’ın üzerinde bir düşüş yaşaması daha fazla düşmeyecekleri anlamına gelmez. Bir ayı piyasasında herhangi bir şey satın alma riski, tersine dönene kadar trendin daima size karşı olması. Bu pazardaki projede satın alma, potansiyel olarak daha fazla kayıp anlamına gelebilir.

Boğa Döngüsü Tekrarlanabilir Mi?
Pek çokları için, % 90 civarında bir değer kaybı yaşamış projeleri toplama fırsatı, kaçırılmaz bir fırsat. Kripto paralar, 2017 yılındaki gibi bir başka büyük boğa döngüsü görürse, karlar büyük olacaktır. Bu durumun anlamı, bir daha yaşanırsa tekrar yaşanır şeklinde. Piyasa koşulları değişiyor ve büyük oğlanlar ve ağır topların hepsi aksiyona giriyor. Kripto paraların benimsenmesi giderek artıyor ve bu günlerde en güvenli iddia muhtemelen bu fiyatlardan biraz BTC almak. Mevcut pazar BTC için kasvetli görünüyor olsa da, fiyatların daha fazla düşmesi de beklenebilir. BTC almak ve uzun vadede tutmak için iyi bir zaman arıyorsanız, mevcut fiyat çok çekici görünüyor.

Bu durumda yapılacak en iyi şey, kişisel olarak uzun vadede güçlü bir şekilde inandığınız altcoinleri satın almak. İnandığın projeler üç yıl içinde daha fazla kanı taze tutabilir ve iyileşmeyi sağlayabilir. ICO çöplerinin çoğu önümüzdeki birkaç yıl boyunca olmayacak. Bu nedenle, artık çantalarınızı almak, fiyatlar gerçekten satın almak için iyi görünüyor olsa bile, artık hiç olmadığı kadar önemli olacak.

Her zaman kendi araştırmalarınızı (DYOR) yapmayı ve fiyatların daha da düşmesi durumunda bu durumun daha düşük bir fiyatla satın alma fırsatını size sunduğunu unutmayın. Son olarak, boğa sezonunda çoğu insanın yapmasını unutmuş olduğu kar realizasyonu yapmayı kesinlikle unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

The post Yüzde 90 Değer Kaybeden Altcoinler Fırsat Yaratıyor Mu? appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yüzde 90 Değer Kaybeden Altcoinler Fırsat Yaratıyor Mu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Patlayıcı Bitcoin volatilitesi Bitcoin ETF onayı için şansını öldürdü Twitter CEO’su: Square ile Bitcoin Geniş Kitlelere Ulaşacak Hindistan’ın En Büyük E-ticaret Devi, Blockchain Tabanlı Lojistik Firması İle Ortaklık İmzaladı Arcane Research: Bitcoin-altın korelasyonu rekor seviyelerde Gelmiş Geçmiş En Büyük 10 Bitcoin Milyarderi ile Tanışın Hindistan’ın En Büyük Finansal Kurumları, Blockchain’i Araştırıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır