Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yeni Güncellemeler İle Litecoin (LTC) Ayı Piyasasından Çıkabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yeni Güncellemeler İle Litecoin (LTC) Ayı Piyasasından Çıkabilir
Yeni Güncellemeler İle Litecoin (LTC) Ayı Piyasasından Çıkabilir

© Reuters. © Reuters.

Yeni güncellemeler ile Litecoin (LTC) ayı piyasasından kurtulabilir mi? LTC’de, “ Litecoin Core 0.17” güncellemesi ile mevcut işlem ücretlerinin çok büyük oranda azalacağı söyleniyor. Yeni güncellemeler ve değişikler nelerdir? Litecoin’i nasıl etkileyecek?

Litecoin Core 0.17 İşlem Ücretlerini Yaklaşık 10 Kat Azaltacak! Litecoin Bitcoin’in yüksek işlem ücretlerine alternatif bir tepki olarak piyasaya sürülmüştü. Düşük işlem ücretleri vadedmesine rağmen fiyatlarının yükselmesinden sonra işlem ücretleri ciddi oranda yükselmişti. Son günlerde kriptopara piyasasının genel olarak ayı piyasasının etkisi altında olmasından dolayı, Litecoin (LTC) ayı piyasasından kurtulabilmek için yeni güncellemeler ve değişiklere gidiyor.

Litecoin (LTC), geçtiğimiz hafta boyunca birkaç güncelleme gerçekleştirdi. Şu anda şirket, işlem ücretlerini azaltmak için son güncellemesi “Litecoin Core 0.17” yi gerçekleştirecek. Litecoin Core 0.17 ile işlem ücretlerinin 10 kata kadar azaltılması hedefleniyor.

Litecoin’de şuan işlem ücretleri ne kadar? Yeni güncellemelerle ne kadar olacak?

Şirket tarafından yapılan resmi açıklamada:

“Şuanda ağda ortalama işlem ücreti, KB başına 0,001 LTC veya 0,05 dolardır. Güncellemeler ve yakında gerçekleşecek değişiklikler ile KB başına 0000.0001 LTC veya 0,005 $ olacak” denildi.

Litecoin (LTC) Ayı Piyasasından Kurtulabilir mi?Ünlü bir mücevher şirketi olan Marks Jewelers, müşterilerine ödemelerde Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Ethereum (ETH) ‘un yanı sıra LTC’yi de kabul etmeye başladıklarını bildirdi. Bu gelişme ile Litecoin ana akım tarafından benimsemeye doğru bir adım daha atmış oldu.

Marks Jewelers Pazarlama Müdürü Joshua Rubin şunları söyledi:

“Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin ödemelerini kriptopara ile gerçekleştirmesini sağlamaktan dolayı çok heyecanlıyız. Müşterilerimizin ödemelerinden daha düşük ücret kesilmesi ve ters ibrazlardan kurtulması, mücevherlerimizi küresel pazara sunmamızı sağlayacaktır. Mağazamızı dünyaya açmaktan büyük heyecan duyuyoruz.”

Geçtiğimiz hafta da, Litecoin dünyadaki popüler kripto para alışverişlerinden biri olan Gemini‘de listelenmişti. Tüm bu güncellemeler ve yeni gelişmelerle birlikte Litecoin (LTC) ayı piyasasından kurtulabilir.

Litecoin (LTC) kullanıcıları yeni Litecoin Core 0.17’nin, işlem ücretlerini yaklaşık 10 katına kadar azaltacak güncellemelerden memnun. Duyuru özellikle Litecoin (LTC) topluluğunu heyecanlandırdı.

Ayrıca, bazı Litecoin (LTC) topluluğunun üyeleri, Litecoin Core 0.17’nin daha düşük işlem ücretleri ile birlikte hem Litecoin (LTC) kullanıcılarına hemde madencilik havuzlarına daha fazla fayda sağlayacağını düşünüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yeni Güncellemeler İle Litecoin (LTC) Ayı Piyasasından Çıkabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Kripto Para Mı Geliyor? 2019 Yılında En Çok Hangi Kripto Paralar Yükselecek? Uzmanlar Yanıtladı! Filipinler’deki Bu Banka Kripto Paralara Özel Bir ATM Kurdu Çin, Sürpriz Bitcoin ve Kripto Para Kararı ile Şaşırttı! Dikkat!!! Justin Sun Tron TRX Fiyatı İle Oynamaya Tekrar Başladı FBI’dan Kripto Para Açıklaması “Durdurmaya Çalışıyoruz”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır