Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yeni Gelişme XRP’ye Yaradı – Ethereum Yine Yerinden Oldu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yeni Gelişme XRP’ye Yaradı – Ethereum Yine Yerinden Oldu!
Yeni Gelişme XRP’ye Yaradı – Ethereum Yine Yerinden Oldu!Bitcoin fiyatları geçtiğimiz yedi gün boyunca genellikle 6.300 dolar il 6.700 dolar arasında gidip gelirken, alt koinler de inanılmaz artışlarla yollarına devam etti. CoinMarketCap verilerine göre tabloya baktığımızda, bir çok alt koinin %10 veya daha fazla artış yaşadığını görmek mümkün. Ancak aralarında bir tane var ki, özellikle son 7 gün içerisinde yaşadığı değişimler yüzünden adeta piyasanın bütün gözleri onun üzerine çevrildi.

XRP geçtiğimiz günlerde ETH’yi ciddi anlamda yerinden edip %98’lere kadar çıkan yükselişi sonrası bir miktar düzeltme yaşadı ve neredeyse eski yerine geri döndü. XRP ilk olarak 21 eylül tarihinde %45 gibi bir artış yaşayıp ETH’nin piyasa hacmini çok kısa bir süre geçmiş ve daha sonra Ethereum’un da yükseliş yaşaması ve Ripple’daki FOMO’nun bitmesiyle üçüncülüğe geri dönmüştü.

Ancak bugün Ripple’ın ünlü ortağı ve Japonya’nın finansal devi SBI Holdings ile ortak ürettikleri MoneyTap uygulaması Japonya’dan yeşil ışık aldı. Gelişmenin ne kadar etkili olduğu bilinmese de, XRP verilerine baktığımızda kesinlikle bir nebze olsun faydası olmuş gibi gözüküyor.

XRP geçtiğimiz dakikalar içerisinde ETH’yi yine saniyelik olarak yerinden etmiş olsa da, şu an hala üçüncü sırada yer alıyor ancak geçenlerde de yaşanan aynı olay, XRP’nin bir kaç saat içerisinde ETH’yi geçebileceğinin sinyalini veriyor. Basın saatine göre XRP toplam 21.033 milyar piyasa hacmine ve %15.63’lük yükselişe sahipken, ETH ise 22.485 milyar dolarlık piyasa hacmine ve %4’lük yükselişe sahip yani aralarındaki fark çok ama çok az.

XRP’yi arkadan takip eden ve %20’nin üzerinde artışa sahip olan bir diğer kripto para birimi ise Bitcoin Cash. Bitcoin Cash basın saatine göre 515 dolardan işlem görmekte.

Yeni Gelişme XRP’ye Yaradı – Ethereum Yine Yerinden Oldu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yeni Gelişme XRP’ye Yaradı – Ethereum Yine Yerinden Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

“SEC’den Bilgi Sızdıran Birisi Beni TRON’dan Uzak Durmam Konusunda Uyardı” SBI Ripple Asia, Japonyada dev konsorsiyuma katıldı XRP 20% oranında düştü Global isyanların altında yatan sebep – Çatışmaları kripto para durdurabilir Ripple, XRP Kullanarak Japonya’dan Brezilya’ya İlk Sınır Ötesi Ödemeyi Yapacak Apple Mac Kullanıcıları Bitcoin ve Kripto Para Cüzdanlarınız Tehlikede Olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır