Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple CEO’su: ” Ripple Swift’i ele geçiriyor ” Ortaklık haberleri doğru değil

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple CEO’su: ” Ripple Swift’i ele geçiriyor ” Ortaklık haberleri doğru değil
Ripple CEO’su: ” Ripple Swift’i ele geçiriyor ” Ortaklık haberleri doğru değil

© Reuters.  © Reuters.

Ripple Swift’i ele geçiriyor mu? RippleNet ağına gün geçtikçe yeni bankalar ekleniyor. Bu da hala eski ve yavaş teknoloji kullanmaya devam eden Swift’in tahtını sallıyor.

Ripple Swift’i ele geçiriyorRipple Labs Inc., kendi XRP kripto parası genellikle diğer kripto para ödemeleri için aracı olarak kullanılan bir blokzincir kuruluşu. Yönetim Kurulu Başkanı Brad Garlinghouse, Ripple‘ın, yeni müşteriler kazandığını belirtti. Ayrıca, finansal firmaların Swift bankacılık ağından daha hızlı ve daha güncel olan bir teknoloji aradıklarını da ekledi.

Swift (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) ve IBAN (International Bank Account Number) kısaltmaları, bireyler ve işletmeler tarafından para gönderip almada bankalar tarafından uzun süredir kullanılıyor. Ripple’nin kripto parası XRP, tekrar düşüşe geçmeden kısa bir süre önce ralli yaptığında Eylül ayında manşetlerdeydi.

Blokzincir teknolojisi, merkezi standartlaştırılmış bir sisteme olan ihtiyacı ortadan kaldırabilir. Çünkü muhasebe defteri olarak çalışarak, bankalar ve finans kurumlarında olduğu gibi hesaplar arasında dolaşmadan paranın dijital transferini hızlı bir şekilde mümkün kılar. Ripple, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri popülerlik kazanırken, para transferleri için finans sektörü tarafından benimsenen standartları yerinden edemediler. Swift’in internet sitesine göre 200 ülke ve bölgede 11,000’den fazla müşterisi var.

Garlinghouse, Singapur’daki bir etkinlikte Bloomberg TV’ye verdiği röportajda şunları söyledi:

“Swift’in yıllar önce geliştirdiği bankaların bugün kullandığı teknolojiler gelişmemiş ya da piyasaya ayak uyduramıyor. Swift, muhabir bankacılığa karşı blokzincir teknolojisini bir çözüm olarak görmediklerini söylüyor. 100’den fazla müşterisinin buna katılmadığını söylediklerini anladık.”

Ripple Labs, web sitesine göre, Japon Mitsubishi UFJ Financial Group Inc. ve Standart Chartered Plc dahil olmak üzere, RippleNet ağında 100’den fazla banka ve ödeme sağlayıcı olduğunu söylüyor. Garlinghouse ayrıca, blokzincir sektöründe Ripple ve Swift arasındaki olası bir bağlantı hakkındaki spekülasyonunun doğru olmadığını söyledi.

Garlinghouse :

“Yaptığımız ve her geçen gün gerçekleştirdiğimiz şey aslında Swift’in yerine geçmektir.”

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple CEO’su: ” Ripple Swift’i ele geçiriyor ” Ortaklık haberleri doğru değil - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İngiltere, Firmaların Taahhütlerini Blockchain ile Denetlemeye Hazırlanıyor Takı Devi, Elmasları Takip Etmek İçin Blockchain Kullanacak Binance Coin (BNB) Rekor Kırdı, En Çok O Kazandırdı! Bitcoin düşmanı Peter Schiff: 10 dolarken almadığıma pişmanım Bitstamp, Amerika’da Yayılmaya Devam Ediyor Ripple yöneticisi: XRP ve diğer kripto varlıklarda kritik eşik yaklaşıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır