Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yazılım Firması Blockchain, Yeni Hardware Cüzdanını Tanıttı: Ledger Uyumlu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yazılım Firması Blockchain, Yeni Hardware Cüzdanını Tanıttı: Ledger Uyumlu
Yazılım Firması Blockchain, Yeni Hardware Cüzdanını Tanıttı: Ledger UyumluKripto para yazılım firması olan Blockchain, yaptığı açıklama ile Ledger’la yapılan anlaşma sonrasında tasarlanan yeni hardware cüzdanını piyasaya sürdüğünü açıkladı.

Hack saldırıları ya da online tehditlere karşı müşterilerin kripto para cinsinden birikimlerini, offline olarak saklamasına yarayan bu cüzdanlar, son dönemde büyük bir ilgi görüyor.

Blockchain Lockbox olarak ifade edilen bu yeni cihaz, sadece Blockchain’in online cüzdanı ile birlikte fonksiyon görüyor. Müşteriler, bu sayede kendi online ve offline hesapları arasında da rahatça geçişler yapabilme şansına sahip.

Ledger başkanı Pascal Gauthier, konuyla ilgili yaptığı açıklamada yeni iş birliği sonucunda ortaya çıkan bu üründen son derece memnun olduklarını ifade ederken; iki şirketin birlikte çalışarak daha iyi şeyler yapabileceğine de inandığını belirtti.

Gauthier, hem Ledger hem de Blockchain’in şu anda kafayı güvenli kripto para donanımları yapmakla bozduğunu ifade ederken, son dönemde sıklıkla yaşanan hack saldırılarının ardından bu tarz önlemler almayı hayati bulduklarını aktardı.

Kullanıcıların hem yeni Blockchain Lockbox cihazlarına erişebileceği ya da hali hazırda kullandıkları Ledger Nano S cihazına olayı entegre ederek işin içinden çıkabilecekleri de gelen haberler arasında.

Blockchain.Info olarak da bilinen şirket; LinkedIN’in geçtiğimiz aylarda yaptığı bir listede İngiltere’nin en fazla gelecek vaad eden 10 girişiminden birisi olarak gösterilmesi ile de gündeme gelmişti. Ledger ile yapılan bu ortaklığın bir ürünü olarak ortaya çıkan bu sistemin neler getireceği ise merak konusu.

Yazılım Firması Blockchain, Yeni Hardware Cüzdanını Tanıttı: Ledger Uyumlu isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yazılım Firması Blockchain, Yeni Hardware Cüzdanını Tanıttı: Ledger Uyumlu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

GMO Internet Geçtiğimiz Yıl Kripto Para Sektöründe 12 Milyon Dolar Zarar Aldı Nasdaq’ta Bitcoin hazırlığı Tron’dan Yeni Ayrılık – CTO Firmadan Ayrıldı 19 Kasım Bitcoin analizi: BTC’de dip görüldü mü? Bitcoin ve Kripto Para Madenciliği 2019’da Nasıl Görünecek? Fidelity XRP- Stellar- Bitcoin Cash- EOS ve Litecoin’i de platformuna dahil etmeyi planlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır