Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRON online oyun sektöründe yeni ortaklık

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRON online oyun sektöründe yeni ortaklık
TRON online oyun sektöründe yeni ortaklık

© Reuters.  © Reuters.

TRON online oyun sektöründe yeni gelişmelere imza atıyor. TRON’un oyun yatırım kolu olan TRON Arcade, 30 milyon dolarlık bir blockchain / kripto girişim fonu olan gumi Cryptos ile ortak olacağını duyurdu. Yeni ortaklık, oyunları kullanımını dönüştürmek için blockchain teknolojisini kullanacak.

Tron online oyun sektöründe Japonya’da halka açık bir oyun şirketi olan gumi Inc tarafından kurulan gumi Cryptos ( https://www.gumi-cryptos.com/ ), her bir ekibin blockchain ve oyun deneyiminden yararlanmak için TRON ile birlikte çalışacak.

Gumi Cryptos’un Genel Müdürü Ray Zhang şöyle diyor:

“Oyun geliştiriciler genellikle herhangi bir yeni teknolojinin ilk kullanıcılarıdır. Gumi Cryptos sadece bir oyun fonu olmasa da, TRON platformu ve dağıtım kanallarının yanı sıra Japan pazarına giriş servisleri ve oyun içi güçlü ağlardan fayda sağlamak için TRON Arcade ortak yatırımlarımızdan dolayı mutluyuz. ”

TRON’un İş Geliştirme Direktörü Roy Liu da bu oyun geliştirme, blockchain ve TRON için iyimser:

“Gumi gibi geleneksel bir oyun liderinin de yeni ortaya çıkan blockchain oyun alanına dikkat ettiğini görmek harika. İkimiz de, blockchain oyunlarının, yeni gelişen teknolojinin daha da benimsenmesi için yeni dalgalanmalara yol açacağına inanıyoruz. İlk “killer” oyun Dapp’ın büyük kitlelerin kullandığı herkesin aradığı bir oyun olması için iyi bir şans var. TRON Arcade, geliştiricilere aç bir kitle için yarının oyunlarını oluşturmasına izin verecek. TRON Arcade ve ortakları, blockchain alanı içinde daha iyi kullanım durumları ve işler geliştirmek için kaynaklarımızı, ağlarımızı ve uzmanlığımızı geliştirecekler. ”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRON online oyun sektöründe yeni ortaklık - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Coin Eriyor Bu Zararlı Yazılıma Dikkat Google aramalarına göre Güney Kore’de Bitcoin patlamak üzere Bitcoin Bu G20 Ülkesinde Varlık Mücadelesi Veriyor Antonopoulos: İnsanlar Merkezsiz Sistemlere Yönelmeliler IMF Başkanı Lagarde Davos’ta Bitcoin’le İlgili Konuştu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır