Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para ile Benzin Alımlarına Yüzde 20 İndirim!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para ile Benzin Alımlarına Yüzde 20 İndirim!
Kripto Para ile Benzin Alımlarına Yüzde 20 İndirim!

© Reuters.  © Reuters.

Incent adlı kripto para, Avustralya’da yer alan United Petrol ile bir anlaşma yaptı ve bu anlaşma kapsamında, INCNT tokenlerini kullanan kişilerin, bu token ile benzin almaları durumunda tam yüzde 20 oranında indirim elde edeceği ifade edildi.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan şirketin CEO’su Rob Wilson, bu anlaşmadan dolayı oldukça mutlu ve gururlu olduklarını ifade ederken, şunları söyledi:

”Kripto paraların temel manada kullanım alanlarını arttırmaya çalışmak bizim için çok büyük bir amaç. Bu yönde de yaptığımız son anlaşma ile birlikte, artık kendi tokenimizi kullanacak olan müşterilere ciddi bir indirim sağlamış olduk. Bu durum da açıkçası bizi çok mutlu etti. Bu kampanyadan fayda sağlamak için temel olarak yapılması gereken tek bir şey var: O da banka hesabınızı platforma kaydetmektir. Bunun sonrasında çok daha rahat bir şekilde süreci yönetebilirsiniz.”

Firmanın, bu anlaşmayı hayata geçirmek için Avustralya içinde hizmet veren kripto para ödeme firması Gobbill şirketi ile bir anlaşma yaptığı da ifade edilen detaylar arasında yer aldı.

Bu hamlenin, kripto paraların halka erişimini daha da kolaylaştırması ve o hep dile getirilen adaptasyonu kolaylaştırması bekleniyor.

Kripto Para ile Benzin Alımlarına Yüzde 20 İndirim! yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para ile Benzin Alımlarına Yüzde 20 İndirim! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vaneck CEO’su sunmuş olukları Bitcoin ETF’si hakkında konuştu Hong Kong, Kripto Para Borsaları ve Fonları ile İlgili Yeni Kuralları Yayınladı Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrencisinden Blockchain Raporu 12 Nisan Bitcoin fiyat analizi: BTC geri çekilme sonrası yeni bir sıçrama yapar mı? Stellar 2% düşüşle 0,07726 seviyesinin altına geriledi Şu An için Yeterince Ucuz Olan ve Portföyde Bulunmasını Önerdiğimiz 3 Kripto Para

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır