Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP Fiyatı Erken Çıkış Yapabilir; xRapid Uygulaması Gelecek Ay Yayına Giriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP Fiyatı Erken Çıkış Yapabilir; xRapid Uygulaması Gelecek Ay Yayına Giriyor
XRP Fiyatı Erken Çıkış Yapabilir; xRapid Uygulaması Gelecek Ay Yayına Giriyor

2/2


2/2

xRapid uygulamasının gelecek ay yayına alınması Ripple için yeni bir milat olacak. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Asya-pasifik ve orta doğu düzenleyici kurumlarla ilişkilerden sorumlu müdürü Sagar Sarbhai xCurrent’in 120’den fazla banka ve finansal kuruluşla ortaklık yaptığını açıkladı.


xRapid Pazara Girmeye Hazırlanıyor

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse yaptığı açıklamada xRapid’in 2019 yılından itibaren bir çok büyük banka tarafından kullanılacağını söyledi. Garlinghouse’ın açıklamaları sonrasında Sagar Sarbhai xRapid ile ilgili detaylı açıklamalarda bulundu.

CNBC’de verdiği röportajda Sarbhai ”gelecek ay veya civarında” ürünün tam olarak hazır olacağını açıkladı. xRapid Ripple’ın bir çok ürünü arasında XRP coin kullanarak talep edildiği anda düşük maliyetli gönderi işlemi yapan ürünü olarak tanımlanabilir. Bu ürün bankalar ve uluslararası transfer kurumları tarafından daha hızlı sınırlar arası transfer yapmak için kullnılmak üzere tasarlandı.

Sarbhai konuyla ilgili açıklamada şöyle diyor;

“ Gelecek ay yada civarında ürünün yayına alındığına dair güzel haberi duyacağınızdan eminim. ”

Daha Fazla Ortaklık Gelebilir
Ripple daha şimdiden dünyanın önemli bankaları ve uluslararası gönderi kuruluşlarıyla anlaşmalar yaptı bile. Bunlar arasında Santander (MC:SAN), Western Union, Barclays (LON:BARC), Kanada Bankası, İngiltere Bankası da var.

Ripple kurucu ortaklarından olan Chris Larsen Ripple’ın 100’den fazla şirketle anlaşma yaptığını açıkladı. Son olarak da şirket CEO’su Brad Garlinghouse 2019’da önemli bankaların xRapid kullanmaya başlayacağını açıkladı.

Şirket şu anda xCurrent uygulaması ile 120’den fazla şirketle çalışıyor. Ripple web sitesinde yapılan açıklada ise;

“xCurrent Ripple şirketinin bankaların uluslararası transferlerde uçtan uca aracısız işlem yaparak kullanması için tasarlanmıştır. Bankalar xCurrent kullanarak anlık olarak bir transfer işlemleri ile ilgili bir birlerine mesaj gönderebiliyor ve işlemi başlatarak sonlandırabiliyorlar.” diyor.

Sagar Sarbhai aynı zamanda düzenlemelerle kripto para ve blockchain’in daha da tanınan bir hale geleceğini söylüyor;

”Bir kaç yıl önce konuşanlar Blockchain iyi kripto para kötü derlerdi. Bugünlerde ise durum değişmeye başladı. Şu anda kanun yapıcılar yada düzenleyiciler bir kavşakta duruyorlar. Şu anda konuyla ilgili durum değişti ve dijital emtiaların ve kripto paraların bir çok avantajı beraberinde getirecektir.”

Ripple ürünlerini günden güne geliştirdiği gibi anlaşmalarla kullanım tabanını da yaygınlaştırıyor. Üzerinde tahvil ilan edilme baskısı nedeniyle bugüne kadar ciddi bir fiyat artışı görmeyen Ripple bu konuda bağlarının çözüp xRapid gibi XRP coini kullanan bir ürünü hayata geçirebilirse fiyatında ciddi bir artış yaşayabilir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP Fiyatı Erken Çıkış Yapabilir; xRapid Uygulaması Gelecek Ay Yayına Giriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler Bitcoin borsasındaki satışlarla Ripple (XRP) çöktü Çin, Sürpriz Bitcoin ve Kripto Para Kararı ile Şaşırttı! Binance CEO’sundan Dev Tahmin: Bitcoin ve Altcoin’ler 1.000 Kat Büyüyecek! New York Eyaleti Bir Kripto Para Şirketine Daha Lisans Verdi OneAlpha CEO’su: Fidelity’nin Sektöre Girişi, Yılın En Büyük Haberi Bloomberg: Bitcoin’de dönüm noktası ufukta

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır