Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dogecoin Durmuyor! Toplam Piyasa Hacminde Zcash’i Geçti ve 20. Sıraya Yerleşti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dogecoin Durmuyor! Toplam Piyasa Hacminde Zcash’i Geçti ve 20. Sıraya Yerleşti
Dogecoin Durmuyor! Toplam Piyasa Hacminde Zcash’i Geçti ve 20. Sıraya Yerleşti


Bir internet caps’inden esinlenilerek başlatılan Dogecoin kripto para projesi, Ağustos ayının sonunda ve Eylül ayının başında yaptığı girişimlerle olayın pek de ”espri tabanlı” olmadığını gözler önüne serdi.

Düşük işlem komisyonu ve ölçeklenebilir bir ağ sunan Dogecoin projesi, yakın zamanda dünyanın en önde gelen gizlilik koinlerinden Zcash‘i geride bıraktı. Geçtiğimiz 24 saat içerisinde DOGE %11’den fazla yükselme yakaladı ve toplam piyasa hacmine 78 milyon civarında bir ekleme yaptı. Dogecoin basın saatine göre 665 milyon doların üzerinde bir piyasa hacmine sahip. 21. sıraya düşen Zcash ise basın saatine göre 629 milyon toplam piyasa hacmi ile DOGE’nin 36 milyon dolar gerisinde kalıyor.


Doge’nin özellikle son bir ay içerisinde yakaladığı ivmenin temel sebebi, yakın zamanda adından çok fazla söz ettiren Dogethereum olarak görülmekte. Dogethereum projesi ile Dogecoin ve Ethereum blockchain’i bir köprü oluşturulmak isteniyor.

Dogecoin bunun yanı sıra dünyanın en ünlü yayın kaynaklarından birisi olan Forbes‘te de adından söz ettirdi. İlgili Forbes haberinde bir şaka olarak başlayan kripto para projesinin, bir merkeziyetsiz koin olarak geleceğin para birimleri arasında olduğundan bahsedilmiş ve Doge’nin kesin olarak merkeziyetsiz olduğu vurgulanmıştı.

Dogecoin Durmuyor! Toplam Piyasa Hacminde Zcash’i Geçti ve 20. Sıraya Yerleşti isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dogecoin Durmuyor! Toplam Piyasa Hacminde Zcash’i Geçti ve 20. Sıraya Yerleşti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ve Diğer Kriptolar Dalgalı Görüntünün Devam Etmesiyle Cansız Seyrediyor Dünya Vahşi Yaşam Fonu Blockchain’i Kullanmaya Başladı Dev Bitcoin Balinaları Uyanıyor: Bu BTC Fiyatı İçin Ne İfade Ediyor? Ethereum danışmanına tutuklama Bitcoin’de Düşüşü Öngören Analistten Korkutan Tahmin IMF Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi kripto paraların yeniden inşası için zorlayıcı rol oynuyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır