Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance’den USDC Hamlesi Geldi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance’den USDC Hamlesi Geldi
Binance’den USDC Hamlesi Geldi2018 yılı için stabil kripto paraların yılı oldu demek pek de yanlış olmaz. Tether’e duyulan güvenin azalması ve yaşanan çeşitli kaosların ardından, birçok şirket stabil kripto para işine yatırım yapma kararı almıştı. Piyasadaki volaliteden en az şekilde etkilenmek için stabil kripto paraları kullanan müşteriler de, bu projelerin bir kısmına büyük bir ilgi gösterirken, bazılarına ise dönüp bakmaya tenezzül etmedi.

İşte bu projelerin en önemlilerinden birisi olan USDC, Binance’de listeleme almayı başarmıştı. Binance ekibinden yapılan açıklamada, USDC için trading paritelerinin platforma getirileceği duyuruldu.

15 Aralık tarihinden itibaren platformda USDC için Bitcoin, Binance Coin, Bitcoin ve EOS için parite açılacağını duyuran Binance, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

USDC/BNB ve USDC/BTC pariteleri 16 Aralık’ta iptal edilecektir ve yenileri gelecektir. Bu sebeple de, o tarihteki emirlerin iptal edileceğini, siz değerli müşterilerimizin bilgilerine sunarız.”

USDC tarafı da Binance tarafından gelen bu açıklamadan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Resmi bir blog yazısı kaleme alan yetkililer, şu ifadeleri kullandı:

”Yeni USDC trading pariteleri, Binance tarafından da açıklandığı gibi BTC/USDC, ETH/USDC, BNB/USDC, XLM/USDC, EOS/USDC ve XRP/USDC olacaktır. Bu haberler ve gelişmeler, sadece birkaç ay önce piyasaya çıkmış bizim gibi bir ürün destekli stabil kripto para için büyük bir gelişmedir. Atacağımız adımları sıklaştırmaya ve daha da başarılı olmaya devam etmek istiyoruz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.”

Binance’den USDC Hamlesi Geldi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance’den USDC Hamlesi Geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase Kurumsal Satış Danışmanı: Yatırımcılarla Görüşmelerimiz Sürüyor Ripple’ın Eski CEO’su En Zenginler Listesinde Hangisiyle İşlem Yapmak Daha Ucuz: 30$ Alan Bank of America’ya Karşı Bitcoin Ethereum 11% oranında geriledi Shell ve BP Tarafından Desteklenen Blockchain Platformu Hazır Durumda İşte Bitcoin’e kafa tutabilecek üç kripto para

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır