Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

VitroCoin Nedir? VitroCoin Değeri Ne Kadar ? VitroCoin Nasıl Alırım

Ana Sayfa » Genel » VitroCoin Nedir? VitroCoin Değeri Ne Kadar ? VitroCoin Nasıl Alırım
VitroCoin Nedir? VitroCoin Değeri Ne Kadar ? VitroCoin Nasıl Alırım

VitroCoin Nedir? VitroCoin Değeri Ne Kadar ? VitroCoin Nasıl Alırım

Vitrocoin blockchain teknolojinde üretilen bir alt coindir. Henüz borsaya girmemiş olan vitrocoin yaklaşık olarak 29 gün sonra kendisi borsada olacak. Şu anlık inital coin offering (ico) döneminde olan VTC(vitrocoin) in diğer altcoinlerden en önemli farklı bitcoin gibi snırlı sayıda üretilip 27 milyondan fazla üretilemeyecek olması. VTC bu şekilde kendi değerini yüksekte tutmayı amaçladığı gibi sıfır işlem ücreti ile çok değerlenecek bir coin gibi durmakta. Aynı zamanda işlemleri mikrosaniyeler içinde sunması büyük artılarından biri daha. Bu kadar pozitifi olan ve borsada işlem görmesine ramak kalan vitrocoin(vtc) nin değeri şuan itibari ile 0,56 dolar sevilerinde. Vitrocoin hızlı bir şekilde büyürken  SİTESİNE ÜYE OLANLARA ÜÇRETSİZ 100 adet vitrocoin hediye etmekte.

SİTEYE HEMEN ÜYE OLUP 100 ADET VİTRO COİN KAZAN. ÜYE OL.

Aslında vitrocoin (VTC) bu şekilde ücretsiz coin dağıtırken üye potansiyeli arttırarak piyada değerini beklenenden daha hızlı bir şekilde yükseltecek gibi duruyor.

Vitrocoin nedir, vtc nasıl alınır, vtc alıp uzun süre saklasak ne kadar olur gibi sorularını cevaplamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam edin.

Şuan için bedava coin veren site gibi bir ön izlenim oluşmaya başlamış olsada vitrocoin degeri arttıkça verilen ücretsiz coin miktarı azalmakta. Ve işlem görmeye başlandıktan sonra böyle bir durum asla kalmayacaktır.
100% Bonus Referral

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

VitroCoin Nedir? VitroCoin Değeri Ne Kadar ? VitroCoin Nasıl Alırım - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance CEO’su: Piyasada Yaşanan Düşüş Gayet Normal Uzman Yatırımcı: Bitcoin Altından Daha İyi Bir Yatırım Olabilir Dan Morgan: Ripple’a Asya piyasasından muhteşem bir talep var Uluslararası Ödemeler Bankası: Banka ve Kripto Para İlişkisinin Sonuçları Öngörülemez Sözde Yerli Kripto Para Turcoin’den 1 Milyar TL’lik Vurgun Jimmy Song: Bitcoin Cash 2018 Yılının Kasım Ayında Parçalara Ayrılabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır