Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hindistanlı Kripto Para Borsaları 2018 Yılını Arttırılmış Hizmetler ve Regülasyon Konusunda Umutla Bitiriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hindistanlı Kripto Para Borsaları 2018 Yılını Arttırılmış Hizmetler ve Regülasyon Konusunda Umutla Bitiriyor
Hindistanlı Kripto Para Borsaları 2018 Yılını Arttırılmış Hizmetler ve Regülasyon Konusunda Umutla Bitiriyor

2/2


2/2


Hindistan hükümeti kripto para regülasyonlarını hızlandırırken, bir çok kişi sonunda ülkenin kripto para birimlerine karşı pozitif bir tutum takınacağını düşünmekte. Ülke, 2017 yılının tamamında ve 2018 yılının başlarında kripto para piyasası için oldukça aktif bir piyasa görevi görmüştü ancak daha sonra ülkenin merkez bankası tarafından uygulanan yasak, kripto para sektörü için önemli bir piyasanın adeta ortadan kaybolmasına neden oldu.

Yine de, ülke içerisindeki topluluk ve yerel kripto para borsaları, hükümetin bu kararından dolayı pes etmedi ve tam tersine piyasayı geliştirmeye devam etti. Hint kripto para topluluğu 2018 yılı içerisinde arttırılmış hizmet ağı, kripto para yatırımları için faiz, arttırılmış likidite ve daha iyi güvenlik bir çok değişikliğe ev sahipliği yaptı.

Hindistan tabanlı kripto para borsası Coindcx, geçtiğimiz hafta kullanıcılara yaptığı bir duyuruda, sahip oldukları ve borsaya yatırdıkları BTC miktarına göre faiz elde edebileceklerini ifade etmişti. Geleneksel finans sisteminde de var olan sisteme göre, faiz elde etmek için BTC’lerinizin borsada en az 30 gün veya daha fazla kalması gerekmekte.

Bunun yanı sıra, Hindistan menşeli başka bir kripto para borsası olan Koinex, geçtiğimiz Cumartesi günü birden fazla yeni güvenlik eklentisi getirdiğini duyurmuştu.

Wazirx isimli Hindistan’ın önde gelen kripto para borsalarından birisi ise, yakın zamanda yaptığı bir duyuru ile, artık mobil uygulama için SMS ve e-posta şeklinde çift kademeli doğrulama sistemi getirdiğini açıklamıştı.

Hint yetkililerin şu sıralar kripto para regülasyonlarını tekrar ele almakta oldukları biliniyor ve bu durum bir çok kişiye göre oldukça olumlu sonuçlar doğurabilir ki bu olumlu sonuçlar arasında kripto para birimlerinin yasal hale getirilmesi de var.


İlgili haber:
Hindistan Kripto Paraları “Katı Şartlar” Altında Yasallaştırabilir

Hindistanlı Kripto Para Borsaları 2018 Yılını Arttırılmış Hizmetler ve Regülasyon Konusunda Umutla Bitiriyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hindistanlı Kripto Para Borsaları 2018 Yılını Arttırılmış Hizmetler ve Regülasyon Konusunda Umutla Bitiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Weiss Ratings: XRP Sınırlar Arası Ödemelerde Çok Başarılı “Bitcoin, bu önemli seviyeyi aşarsa 40,000 dolara gidebilir” Bitcoin SV’de Merkeziyetçilik Kol Geziyor Top 10 Kripto Para Düşüş Yaşarken, Küçük Hacimli Alt Koinler Yükselişe Geçti! Bitcoin’i 14 Bin Dolarken Satanlar, Şimdi Napıyor? Hollandalı Teknoloji Firması, IOTA’nın Tangle Teknolojisini Kullandığı Elektrik Araç Sistemini Tanıttı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır